"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 117 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 02 мамырда № 8445 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.18 № 403 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8397 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
9 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 146 бюджеттік бағдарламасы бар 201, 202 және 212 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
202 Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
212 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету»;
213 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк   қорғау министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 146 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 146 бюджеттік бағдарламасы бар 214, 215, 222, 225, 226, 233, 235, 601, 606 және 696 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«214 Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
215 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
222 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
225 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
233 Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
235 Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
601 Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
606 Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
696 Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
146 Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
4 «Туризм» функционалдық кіші тобында:

О внесении дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 117. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 мая 2013 года № 8445. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.09.2014 № 403.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8397), следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:
дополнить администраторами бюджетных программ 201, 202 и 212 с бюджетной программой 146 следующего содержания:
«201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
202 Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
212 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов»;
по администратору бюджетных программ 213 «Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 146 следующего содержания:
«146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов»;
дополнить администраторами бюджетных программ 214, 215, 222, 225, 226, 233, 235, 601, 606 и 696 с бюджетной программой 146 следующего содержания:
«214 Министерство регионального развития Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
222 Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
225 Министерство образования и науки Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
233 Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
235 Министерство культуры и информации Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
601 Национальное космическое агентства Республики Казахстан
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
606 Агентство Республики Казахстан по статистике
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов
696 Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
146 Обеспечение разработки профессиональных стандартов»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 4 «Туризм»:

мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы бар 265 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«265 Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
021 Туризм қызметін реттеу»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 105, 106, 109, 114 және 116 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106 Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер».
2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Т.М. Савельева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                               Е.Досаев

дополнить администратором бюджетных программ 265 с бюджетной программой 021 следующего содержания:
«265 Управление предпринимательства и промышленности области
021 Регулирование туристской деятельности»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
по администратору бюджетных программ 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
дополнить бюджетными программами 100, 101, 102, 105, 106, 109 и 114 следующего содержания:
«100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты».
2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Савельева Т.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    Е. Досаев