Субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттерді сатудың 2013 жылға арналған шекті бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 13 мамырдағы № 4-1/220 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 29 мамырда № 8488 тіркелді
«Тұқым шаруашылығы туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 17)-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттерді сатудың 2013 жылға арналған шекті бағалары белгiленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануды қамтамасыз етсін.

Об утверждении предельных цен реализации на подлежащие субсидированию элитные семена и саженцы на 2013 год
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 мая 2013 года № 4-1/220. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2013 года № 8488
В соответствии с подпунктом 17) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года «О семеноводстве» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить предельные цены реализации на подлежащие субсидированию элитные семена и саженцы на 2013 год согласно приложению.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.

3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр                                      А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2013 жылғы 13 мамырдағы № 4-1/220
бұйрығына қосымша
Субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттерді сатудың
2013 жылға арналған шекті бағалары
Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің атауы
Субсидиялауға жататын элиталық тұқымдар мен көшеттердің бір тоннасын (данасын) сатудың шекті бағасы, теңге
Жүгері:
кеш пісетін, орташа кеш және орташа пісетін бірінші ұрпағының будандары, бірінші көбейтілген будандық популяциялар

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 13 мая 2013 года № 4-1/220
Предельные цены реализации на подлежащие субсидированию
элитные семена и саженцы на 2013 год
Наименование
сельскохозяйственных растений
Предельная цена
реализации одной
тонны (штуки) субсидируемых
элитных семян и саженцев,
тенге
Кукуруза:
позднеспелые, среднепоздние и среднеспелые гибриды
первого поколения, гибридные популяции первой
репродукции