Агроөнеркәсіп кешені саласында қызметін жүзеге асыратын азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 03 маусымдағы № 20/255 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 02 шілдеде № 8546 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 18 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 22.01.2016 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 233-бабына сәйкес, агроөнеркәсіп кешені саласында қызметін жүзеге асыратын азаматтық қызметшілердің кәсіптік және біліктілік даярлығы деңгейін, іскерлік қасиеттерін айқындау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Агроөнеркәсіп кешені саласында қызметін жүзеге асыратын азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Әлеуметтік саясат басқармасы (С.С. Лепешко):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты оның ресми тіркелуінен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрі М.Е. Толыбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2013 жылғы 3 маусымдағы
№ 20/255 бұйрығымен
бекітілген
Агроөнеркәсіп кешені саласында қызметін жүзеге асыратын
азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 233-бабына сәйкес әзірленді және агроөнеркәсіп кешені саласында қызметін жүзеге асыратын азаматтық қызметшілерді (бұдан әрі – қызметшілер) аттестаттаудан өткізу тәртібін айқындайды.
2. Қызметшiлердi аттестаттау - олардың кәсiптiк-бiлiктiлiк даярлығының, iскерлiк қасиеттерiнiң деңгейiн айқындау жөнінде кезеңдеп жүзеге асырылатын рәсiм.
3. Аттестаттау кезiнде негiзгi бағалау өлшемi қызметшiлердiң өздерiне жүктелген мiндеттердi орындау қабiлетi болып табылады.

Об утверждении Правил проведения аттестации гражданских служащих, осуществляющих деятельность в сфере агропромышленного комплекса
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2013 года N 20/255. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2013 года N 8546. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 22.01.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 233 Трудового кодекса Республики Казахстан, в целях определения уровня профессиональной и квалификационной подготовки, деловых качеств гражданских служащих, осуществляющих деятельность в сфере агропромышленного комплекса, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения аттестации гражданских служащих,осуществляющих деятельность в сфере агропромышленного комплекса.
2. Управлению социальной политики Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Лепешко С.С.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан Толибаева М.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
Утверждены
приказом Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 3 июня 2013 года № 20/255
Правила
проведения аттестации гражданских служащих, осуществляющих
деятельность в сфере агропромышленного комплекса
1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения аттестации гражданских служащих, осуществляющих деятельность в сфере агропромышленного комплекса (далее – Правила) разработаны в соответствии со статьей 233 Трудового кодекса Республики Казахстан и определяют порядок проведения аттестации гражданских служащих, осуществляющих деятельность в сфере агропромышленного комплекса (далее – служащие).
2. Аттестация служащих – периодически осуществляемая процедура по определению уровня их профессиональной и квалификационной подготовки, деловых качеств.
3. Основным критерием оценки при аттестации является способность служащих выполнять возложенные на них должностные обязанности.

4. Жүктi әйелдерден басқа барлық қызметшiлер аттестаттаудан өтедi.
5. Қызметшiлер азаматтық қызметте болған әрбiр кезектi үш жыл өткен сайын, бiрақ осы лауазымға орналасқан күннен бастап алты айдан ерте емес аттестаттаудан өтедi.
Бала күтiмi жөнiндегi демалыста жүрген қызметшiлер қызметке шыққаннан кейiн алты айдан кейiн аттестаттанады.
Қызметшiлердi олардың өтiнiшi бойынша белгiленген мерзiмге дейiн аттестаттаудан өткiзіледі.
6. Аттестаттау мынадай кезекті кезеңдерді қамтиды:
1) аттестаттауды өткізуге дайындау;
2) аттестаттау комиссиясының қызметшімен әңгімелесуі;
3) аттестаттау комиссиясының шешім шығаруы.
2. Аттестаттауды өткiзуге дайындау
7. Аттестаттауды өткiзуге дайындықты басшының тапсырмасы бойынша аттестаттайтын органның кадр қызметi ұйымдастырады және ол мынадай iс-шараларды қамтиды:
1) аттестаттауды өткiзу кестесiн әзiрлеу;
2) аттестаттау комиссиясының құрамын айқындау;
3) аттестаттау өткiзудiң мақсаты мен тәртiбi туралы түсiндiру жұмыстарын ұйымдастыру.
8. Кадр қызметi осы Қағидалардың 4-тармағына сәйкес аттестатталуға тиiс қызметшiлердi алты ай iшiнде бiр рет айқындайды.
9. Ұйымның басшысы кадр қызметiнiң ұсынысы бойынша бұйрық шығарады, сол бұйрықпен аттестатталатын қызметшілердің тiзiмi, аттестаттауды өткiзу кестесi және аттестаттау комиссиясының құрамы бекiтiледi.
10. Кадр қызметi аттестаттауды өткiзу мерзiмi туралы оны өткiзудiң басталуына кемiнде бiр ай қалғанда қызметшiлердi жазбаша хабардар етедi.
11. Аттестатталуға тиiс қызметшiнiң тiкелей басшысы қызметтiк мiнездеменi рәсiмдеп, оны кадр қызметiне жолдайды.
12. Қызметтік мінездеме аттестатталатын қызметшінің кәсіби, жеке қасиеттері мен қызметтік іс-әрекеті нәтижелерінің негізделген, шынайы бағасын қамтуға тиiс.
13. Кадр қызметi аттестаттау комиссиясының отырысына дейiн кемiнде үш апта бұрын қызметшiнi оған берiлген қызметтiк мiнездемемен таныстыруға тиіс.
14. Қызметшi өзiне берiлген қызметтiк мiнездемемен келiспейтiн жағдайда кадр қызметiне жазбаша түрінде ол туралы өтінішті және өзiн сипаттайтын ақпаратты ұсынады.
15. Аттестатталатын қызметшiге кадр қызметi осы Қағидаға қосымшаға сәйкес нысан бойынша аттестатталуға тиіс агроөнеркәсіп кешені саласында қызметін жүзеге асыратын азаматтық қызметшінің аттестаттау парағын (бұдан әрі – аттестаттау парағы) ресiмдейдi.
16. Кадр қызметi жиналған аттестаттау материалдарын аттестаттау комиссиясына жолдайды.
17. Аттестаттау комиссия мүшелерi мен хатшысынан тұрады. Ұйымның басшысы аттестаттау комиссиясы мүшелерiнiң iшiнен төраға тағайындайды.

4. Аттестации подлежат все служащие, за исключением беременных женщин.
5. Служащие проходят аттестацию по истечении каждых последующих трех лет пребывания на гражданской службе, но не ранее шести месяцев со дня занятия данной должности.
Служащие, находящиеся в отпуске по уходу за ребенком, аттестуются не ранее, чем через шесть месяцев после выхода на службу.
Аттестация служащих, по их заявлению, проводится до истечения вышеуказанных сроков.
6. Аттестация включает в себя следующие последовательные этапы:
1) подготовка к проведению аттестации;
2) проведение аттестации;
3) вынесение решения аттестационной комиссии.
2. Подготовка к проведению аттестации
7. Подготовка к проведению аттестации служащих организуется кадровой службой аттестующего органа по поручению его руководителя и включает следующие мероприятия:
1) разработку графика проведения аттестации;
2) определение состава аттестационной комиссии;
3) организацию разъяснительной работы о целях и порядке проведения аттестации.
8. Кадровая служба один раз в течение шести месяцев определяет служащих, подлежащих аттестации в соответствии с пунктом 4 настоящих Правил.
9. Руководитель организации по представлению кадровой службы принимает приказ, которым утверждается список аттестуемых лиц, график проведения аттестации и состав аттестационной комиссии.
10. Кадровая служба письменно уведомляет служащих о сроках проведения аттестации не позднее месяца до начала ее проведения.
11. Непосредственный руководитель служащего, подлежащего аттестации, оформляет служебную характеристику и направляет в кадровую службу.
12. Служебная характеристика должна содержать обоснованную, объективную оценку профессиональных, личностных качеств и результатов служебной деятельности аттестуемого служащего.
13. Кадровая служба ознакамливает служащего с представленной на него служебной характеристикой в срок не позднее, чем за три недели до заседания аттестационной комиссии.
14. В случае несогласия служащего с представленной на него служебной характеристикой, он заявляет об этом в письменном виде в кадровую службу с приложением информации, характеризующей его.
15. На служащего, подлежащего аттестации, кадровой службой оформляется аттестационный лист на гражданского служащего, осуществляющего деятельность в сфере агропромышленного комплекса, подлежащего аттестации (далее – аттестационный лист) по форме согласно приложению к настоящим Правилам.
16. Кадровая служба направляет собранные аттестационные материалы в аттестационную комиссию.
17. Аттестационная комиссия состоит из членов и секретаря комиссии. Из числа членов аттестационной комиссии руководителем организации назначается председатель.

18. Аттестаттау комиссиясының төрағасы оның отырыстарында төрағалық етеді, қызметiне басшылық етедi және оның қызметi мен қабылданатын шешiмдерiне жалпы бақылауды жүзеге асырады.
19. Аттестаттау комиссиясының құрамына ұйымның әртүрлi бөлiмшелерiнiң, оның iшiнде кадр және заң қызметтерiнiң басшылары, ұйым қызметкерлерінің өкiлi енгiзiледi.
20. Аттестаттау комиссиясының болмаған мүшелерiн алмастыруға жол берiлмейдi.
21. Аттестаттау комиссиясының хатшысы кадр қызметiнiң өкiлi болып табылады, оны кадр қызметінің басшысы айқындайды.
Аттестаттау комиссиясының хатшысы комиссия отырысына тиiстi материалдарды дайындайды және комиссия отырысы өткеннен кейiн хаттама ресiмдейдi. Хатшы аттестаттау комиссиясына техникалық қызмет көрсетедi және дауыс беруге қатыса алмайды.
22. Аттестаттау комиссиясының мүшелерi аттестаттаудан жалпы негiзде өтедi.
23. Құрамының кемінде үштен екісі қатысқан аттестаттау комиссиясының отырысы заңды деп есептеледi.
24. Дауыс берудiң нәтижесi аттестаттау комиссия мүшелерiнiң көпшiлiк даусымен айқындалады. Дауыстар тең түскен жағдайда, комиссия төрағасының дауысы шешушi болып табылады.
25. Аттестаттау комиссия мүшелерiнiң ерекше пiкiрлері жазбаша түрінде жазылып, хаттамаға қоса беріледі.
3. Аттестаттауды өткізу тәртібі
26. Аттестаттау комиссиясы аттестаттауды аттестатталатын қызметшінің қатысуымен өткізеді.
Аттестаттаудан өтуші аттестаттау комиссия отырысына орынды себеп бойынша келмеген жағдайда хаттамаға тиісті жазба енгізіледі және бекітілген өткiзу кестесiне сәйкес аттестаттау өткізу бойынша жаңа мерзім белгіленеді.
27. Отырыс барысында комиссия ұсынылған материалдарды зерделейді және аттестатталатын қызметшiні тыңдайды.
Аттестатталатын қызметшiге берілетін сұрақтар оның кәсіби біліктілігінің, құзыреттілігінің, дағдылық және шеберлік деңгейін анықтауға бағытталады.
Аттестатталатын қызметшiнің кәсіби, іскерлік және жеке қасиеттерін талқылау объективті, сыпайы және жанашырлық жағдайда өткізіледі.
28. Ұсынылған материалдарды зерделеу және қызметшімен әңгімелесу нәтижесінде аттестаттау комиссиясы мынадай шешімдердің бірін қабылдайды:
1) атқаратын лауазымына сәйкес келеді;
2) қайтадан аттестатталуға жатады.
29. Аттестаттау комиссиясының шешiмi ашық дауыс беру арқылы қабылданады. Аттестаттау комиссиясы құрамына кіретін аттестаттаудан өтушi қызметшi өзiне қатысты дауыс беруге қатыспайды.
30. Қайта аттестаттау бастапқы аттестаттау өткен күннен бастап үш ай өткеннен кейiн осы Қағидаларда айқындалған тәртiппен өткізіледi. Қайта аттестаттауды өткізгеннен кейін аттестаттау комиссиясы мынадай шешімдердің бірін қабылдайды:

18. Председатель аттестационной комиссии председательствует на заседаниях, осуществляет общее руководство и контроль за принятыми решениями.
19. В состав аттестационной комиссии включаются руководители подразделений, в том числе кадровой и юридической служб организации, представитель работников организации.
20. Замещение отсутствующих членов аттестационной комиссии не допускается.
21. Секретарем аттестационной комиссии является представитель кадровой службы, который определяется руководителем кадровой службы. Секретарь аттестационной комиссии подготавливает соответствующие материалы к заседанию комиссии и оформляет протокол после его проведения. Секретарь осуществляет техническое обслуживание аттестационной комиссии и не участвует в голосовании.
22. Члены аттестационной комиссии проходят аттестацию на общих основаниях.
23. Заседание аттестационной комиссии считается правомочным, если на нем присутствовали не менее двух третей ее состава.
24. Результаты голосования определяются большинством голосов членов аттестационной комиссии. При равенстве голосов голос председателя аттестационной комиссии является решающим.
25. Особое мнение члена аттестационной комиссии излагается в письменном виде и прилагается к протоколу.
3. Порядок проведения аттестации
26. Аттестационная комиссия проводит аттестацию в присутствии аттестуемого служащего.
В случае неявки аттестуемого служащего на заседание аттестационной комиссии по уважительной причине в протоколе делается соответствующая запись и устанавливается новый срок прохождения аттестации согласно утвержденного графика.
27. В ходе заседания аттестационная комиссия изучает представленные материалы, заслушивает аттестуемого служащего.
Вопросы, задаваемые аттестуемому служащему, направлены на выявление уровня его профессиональной квалификации, компетентности, навыков и умений.
Обсуждение профессиональных, деловых и личностных качеств аттестуемого служащего проходит в обстановке объективности, корректности и доброжелательности.
28. По результатам изучения представленных материалов и собеседования со служащим аттестационная комиссия принимает одно из следующих решений:
1) соответствует занимаемой должности;
2) подлежит повторной аттестации.
29. Решение аттестационной комиссии принимается открытым голосованием. Проходящий аттестацию служащий, входящий в состав аттестационной комиссии, в голосовании относительно себя не участвует.
30. Повторная аттестация проводится через три месяца со дня проведения первоначальной аттестации в порядке, определенном настоящими Правилами. После проведения повторной аттестации аттестационная комиссия принимает одно из следующих решений:

1) атқаратын лауазымына сәйкес келеді;
2) атқаратын лауазымына сәйкес келмейді.
31. Аттестаттау комиссиясы қызметші атқаратын лауазымына сәйкес келмейді деген шешім қабылдаған жағдайда, Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 54-бабы іске асырылады.
32. Аттестаттау комиссиясының шешімдері хаттамамен ресімделеді, оған оның төрағасы және отырысқа қатысқан аттестаттау комиссиясының мүшелері мен хатшысы қол қояды.
Аттестаттау комиссиясының тиісінше ресімделген хаттамасы ұйымның кадр қызметіне беріледі.
33. Аттестаттау комиссиясының шешiмдерiн ұйымның басшысы бiр ай мерзiм iшiнде бекiтедi.
34. Кадр қызметі аттестаттау комиссиясының шешiмдерi бекітілген күнінен бастап 10 жұмыс күн ішінде қызметшіні аттестаттау комиссиясының шешімімен таныстырады.
35. Аттестаттау комиссиясының бекiтiлген шешiмі қызметшiнiң аттестаттау парағына енгiзiледi.
36. Аттестаттаудан өткен қызметшiнiң аттестаттау парағы және оған берiлген қызметтiк мiнездеме жеке iсiнде сақталады.
Агроөнеркәсіп кешені саласында
қызметін жүзеге асыратын
азаматтық қызметшілерді
аттестаттаудан өткізу
қағидаларына қосымша
Нысан
Аттестатталуға тиіс агроөнеркәсіп кешені саласында
қызметін жүзеге асыратын азаматтық қызметшінің
аттестациялау парағы
Аттестаттау түрі: кезекті – ___; қайталап – ___
(керектiсiн Х белгiсiмен белгiлеу)
1. Тегi, аты, жөні (болған жағдайда):
_____________________________________________________________________
2. Туған күнi 19___ж. «___» _________
3. Бiлiмi, бiлiктiлiгiн арттыру, қайта даярлау туралы
мәлiметтер (қашан және қандай оқу орнын тәмамдаған, бiлiмi бойынша
мамандығы және біліктілігі, бiлiктiлiгiн арттыру, қайта даярлау,
ғылыми дәрежесi, ғылыми атағы, берiлген күнi туралы құжаттар):
____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Атқаратын лауазымы және тағайындалған күнi:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
5. Жалпы еңбек өтiлi:
_____________________________________________________________________
6. Аттестаттау комиссиясы мүшелерінің айтқан ескертулері мен ұсыныстары:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

1) соответствует занимаемой должности;
2) не соответствует занимаемой должности.
31. В случае принятия аттестационной комиссией решения о несоответствии служащего занимаемой должности к нему применяется действие статьи 54 Трудового Кодекса Республики Казахстан.
32. Решение аттестационной комиссии оформляется протоколом, который подписывается председателем, членами аттестационной комиссии, присутствовавшими на заседании и секретарем.
Надлежаще оформленный протокол заседания аттестационной комиссии передается в кадровую службу организации.
33. Решение аттестационной комиссии в месячный срок утверждается руководителем организации.
34. Кадровая служба в течение 10 рабочих дней со дня утверждения решения ознакомляет служащего с решением аттестационной комиссии под роспись.
35. Утвержденное решение аттестационной комиссии заносится в аттестационный лист служащего.
36. Аттестационный лист служащего, прошедшего аттестацию и служебная характеристика на него хранятся в личном деле.
Приложение
к Правилам проведения аттестации
гражданских служащих, осуществляющих
деятельность в сфере агропромышленного комплекса
Форма
Аттестационный лист
на гражданского служащего, осуществляющего деятельность в
сфере агропромышленного комплекса, подлежащего аттестации
Вид аттестации: очередная - ___; повторная - ___
(нужное отметить знаком Х)
1. Фамилия, имя и отчество (при наличии):
_____________________________________________________________________
2. Дата рождения «____» _______________ 19 ___ г.
3. Сведения об образовании, о повышении квалификации, переподготовке
(когда и какое учебное заведение окончил, специальность и
квалификация по образованию, документы о повышении квалификации,
переподготовке, ученая степень, ученое звание, дата их присвоения):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Занимаемая должность и дата назначения:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
5. Общий трудовой стаж:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
6. Замечания и предложения, высказанные членами аттестационной
комиссии:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

7. Аттестатталушының ой-пiкiрi:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
8. Аттестатталушының қызметтiк мiнездемесiне сәйкес азаматтық
қызметшiнiң қызметiн тiкелей басшысының бағалауы:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Отырысқа аттестаттау комиссиясының ______ мүшесі қатысты.
10. Аттестаттау комиссиясының әрбір мүшесі толтыратын қоса
берілген бағалау парағына сәйкес дауыс беру нәтижелері бойынша
азаматтық қызметші қызметінің бағасы:
1) атқаратын лауазымына сәйкес келеді (дауыс саны) ________;
2) қайтадан аттестатталуға жатады (дауыс саны) ____________;*
3) атқаратын лауазымына сәйкес келмейді (дауыс саны) _______.**
11. Аттестаттау комиссиясының ұсыныстары (дәлелдемелерімен қоса):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
12. Ескертпелер:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аттестаттау комиссиясының төрағасы: ___________________________
(қолы)
Аттестаттау комиссиясының хатшысы: ____________________________
(қолы)
Аттестаттау комиссиясының мүшелерi: __________________________
(қолы)
__________________________
(қолы)
__________________________
(қолы)
__________________________
(қолы)
Аттестаттаудың өткiзiлген күнi 20___ж. «___» __________
Ұйым басшысының аттестаттау қорытындысы бойынша шешiмi:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аттестаттау парағымен таныстым:_______________________________
(азаматтық қызметшінің қолы және күні)       Ұйым мөртаңбасының орны
* бағасы қайтадан аттестаттаудан өткен кезде қойылмайды;
** бағасы қайтадан аттестаттаудан өткен кезде ғана қойылады
Аттестаттаудан өтетін
агроөнеркәсіп кешені
саласында қызметін жүзеге
асыратын азаматтық қызметшіні
бағалау парағына
қосымша
Аттестаттаудан өтетін агроөнеркәсіп кешені саласында
қызметін жүзеге асыратын азаматтық қызметшіні
бағалау парағы
(аттестаттау комиссиясының мүшесi толтырады)
Аттестаттау түрі: кезекті – ___; қайтадан өту – ___
(керектісін Х белгісімен белгілеу керек)
Тегi, аты, жөні (болған жағдайда):_____________________________
_____________________________________________________________________
Лауазымы: _____________________________________________________
Аттестатталуышының бағасы:
_____________________________________________________________________
өте жақсы, жақсы, қанағаттанарлық, қанағаттанарлық емес)
Аттестаттау комиссиясы мүшелерінің шешімі (төмендегінің бірі:
атқаратын лауазымына сәйкес, қайталап аттестациялауға жатады*,
атқаратын лауазымына сәйкес келмейді**):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аттестаттау комиссиясы мүшелері шешімінің негіздемесі:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аттестаттау комиссиясының мүшесі: ____________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
Аттестаттау комиссиясының хатшысы: ____________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
Күні 20__ жылғы «___» ____________
* қайтадан аттестаттаудан өткен кезде шығарылмайды;
** қайтадан аттестаттаудан өткен кезде ғана шығарылады

7. Мнение аттестуемого:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
8. Оценка деятельности гражданского служащего непосредственным
руководителем согласно служебной характеристике аттестуемого:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
9. На заседании присутствовало ___ членов аттестационной комиссии.
10. Оценка деятельности гражданского служащего подлежащего аттестации
по результатам голосования, согласно прилагаемому оценочному листу на
гражданского служащего, осуществляющего деятельность в сфере
агропромышленного комплекса, заполняемому каждым членом
аттестационной комиссии:
1) соответствует занимаемой должности (количество голосов)_________;
2) подлежит повторной аттестации (количество голосов) _____________;*
3) не соответствует занимаемой должности (количество голосов) ____.**
Итоговая оценка _____________________________________________________
_____________________________________________________________________
11. Рекомендации аттестационной комиссии (с указанием мотивов, по
которым они даются):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
12. Примечания:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Председатель аттестационной комиссии: ______________________
(подпись)
Секретарь аттестационной комиссии: _________________________
(подпись)
Члены аттестационной комиссии: _____________________________
(подпись)
_________________________
(подпись)
_________________________
(подпись)
_________________________
(подпись)
Дата проведения аттестации «____» ______________ 20 ___ года.
Решение руководителя организации по итогам аттестации:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
С аттестационным листом ознакомился: ________________________________
(подпись гражданского служащего и дата)
Место для печати
организации
* оценка при проведении повторной аттестации не выставляется;
** оценка выставляется только при проведении повторной аттестации
Приложение
к Аттестационному листу
на гражданского служащего,
осуществляющего деятельность
в сфере агропромышленного комплекса,
подлежащего аттестации
Оценочный лист
на гражданского служащего, осуществляющего деятельность
в сфере агропромышленного комплекса,
подлежащего аттестации
(заполняется членом аттестационной комиссии)
Вид аттестации: очередная - ___; повторная - ___
(нужное отметить знаком Х)
Фамилия, имя и отчество (при наличии): ______________________________
_____________________________________________________________________
Должность:___________________________________________________________
Оценка аттестуемого: ________________________________________________
(отлично, хорошо, удовлетворительно, неудовлетворительно)
Решение члена аттестационной комиссии (одно из перечисленных:
соответствует занимаемой должности; подлежит повторной аттестации*;
не соответствует занимаемой должности**):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Обоснование членом аттестационной комиссии своего решения:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Член аттестационной комиссии: _______________________ ______________
(фамилия, инициалы)     (подпись)
Секретарь аттестационной комиссии: ___________________ ______________
(фамилия, инициалы)    (подпись)
Дата «__» ________________ 20 __ года
* при проведении повторной аттестации не выносится;
** выносится только при проведении повторной аттестации