Кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 573 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 27 тамызда № 8646 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 1000 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 22.10.2015 № 1000 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Ішкі су көлігі туралы» 2004 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 26-1) тармақшасына және «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау бойынша біліктілік комиссиялары туралы ережені және Кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 тамыздағы № 915 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеме тізілімінде мемлекеттік тіркеуге жататын кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом беру және аттестаттау қағидаларының 11-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом нысаны бекітілсін.
2. Көліктік бақылау комитеті (Қ.Б. Әбсаттаров):
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, бұқаралық ақпарат құралдарында, оның ішінде  Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын және оны МОИП орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі А.Ғ. Бектұровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрінің
2013 жылғы 26 шілдедегі
№ 573 бұйрығына
қосымша
Нысаны
Кемелердің командалық құрамының адамдарына диплом
Дипломның мұқабасы
(көлемi 105х140 мм, түсі көк,
жазуы мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде)
Қазақстан Республикасының
елтаңбасы
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Министерство
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
ДИПЛОМ
диплом бланкісінің 1 беті
Қазақстан Республикасының
елтаңбасы
ДИПЛОМ
№ _______
Выдан____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты /Ф.И.О.)
__________________________________
__________________________ берілді
суретке арналған орын

Об утверждении формы диплома для лиц командного состава судов
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 573. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2013 года № 8646. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 октября 2015 года № 1000
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 22.10.2015 № 1000 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 26-1) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года «О внутреннем водном транспорте» и пунктом 11 Правил дипломирования и аттестации лиц командного состава судов, подлежащих государственной регистрации в Государственном судовом реестре Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 915 «Об утверждении Положения о квалификационных комиссиях по дипломированию и аттестации лиц командного состава судов и Правил дипломирования и аттестации лиц командного состава судов, подлежащих государственной регистрации в Государственном судовом реестре Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму диплома для лиц командного состава судов согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету транспортного контроля (Абсаттаров К.Б.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, официальное опубликование в средствах массовой информации, в том числе на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и размещение его на ИПГО.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова А.Г.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев
Приложение
к приказу Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
от 26 июля 2013 года № 573
Форма
Диплом для лиц командного состава судов
Обложка диплома
(размер 105х140 мм, цвет синий,
надписи на государственном и русском языках)
Герб Республики Казахстан
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігі
Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
ДИПЛОМ
лист 1 бланка диплома
Герб Республики Казахстан
ДИПЛОМ
№ _______
Выдан______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты /Ф.И.О.)
___________________________________
___________________________________
берілді
место для фотографии