Аңшылық және балық шаруашылықтары субъектілерін дамыту жоспарының үлгі нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 16 тамыздағы № 246-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 27 тамызда № 8648 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 18-04/287 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 31.03.2015 № 18-04/287 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Заңының 9-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған осы бұйрықтың 12-қосымшаларына сәйкес, аңшылық және балық шаруашылықтары субъектілерінің дамыту жоспары үлгі нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 276 «Аңшылық және балық шаруашылықтары субъектілерін дамыту жоспарының үлгі нысанын бекіту туралы» бұйрығының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6232 тіркелген, 2012 жылдың 2 маусымдағы № 290-291 (27365)) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оның ресми жарияланғанын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің жетекшілік етуші вице-министріне жүктелсін.

Об утверждении типовой формы плана развития субъектов охотничьего и рыбного хозяйств
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 16 августа 2013 года № 246-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2013 года № 8648. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 18-04/287
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 31.03.2015 № 18-04/287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» от 9 июля 2004 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить типовые формы плана развития субъекта охотничьего и рыбного хозяйств, согласно приложениям 12 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 апреля 2010 года № 276 «Об утверждении типовой формы плана развития субъектов охотничьего и рыбного хозяйств» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6232, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 18 августа 2010 года № 218 (26279)).
3. Комитету рыбного хозяйства Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра охраны окружающей среды Республики Казахстан.

3. Аулау және қайта өңдеу базаларын техникалық қайта жарақтандыру шаралары
12
Балық және басқа да су жануарларының өнімдерін қайта өңдеу бойынша технологиялық жабдықтарды сатып алу, оларды жаңарту және (немесе) жөндеу
_______ мың теңге, 20____ж.
Бекітілген есептілік нысанына сәйкес, аумақтық органға растайтын құжаттарды ұсыну іс-шаралардың орындалуы бойынша есеп беру
13
Балық бойынша технологиялық жабдықтарды сатып алу, оларды жаңарту және (немесе) жөндеу (уылдырықты инкубациялау, сумен жабдықтайтын бекітулі қондырғылар, жемтаратқыштар)
14
Жүзетін құралдар мен арнайы көліктерді сатып алу және (немесе) оны жөндеу
15
Басқаларын көрсету
Ескертпе:
* - жоспарланатын қаржы көлемі және жіберілетін балықтың көлемі олардың орындалу мерзімдері әр жыл бойынша су айдындары немесе учаскелерді пайдаланушыларға бекітудің барлық кезеңіне тіркеп анықталады.
** - балық ресурстарын қайта өндіру шаралары, ащы-тұзды су қоймаларынан басқа барлық су қоймаларында жүргізіледі.
** - балық шаруашылығы ғылыми ұйымдарының ұсынысы бойынша.

3. Мероприятия по техническому перевооружению добывающей и перерабатывающей базы
12
Приобретение, монтаж и (или) обновление технологического оборудования по переработке рыбы и других водных животных
20___г.
_______ тысяч
тенге
Отчет в территориальное подразделение о проделанной работе с предоставлением подтверждающих документов
13
Приобретение и (или) монтаж технологического оборудования по рыбоводству (инкубирование икры, установки замкнутого водоснабжения, кормораздатчики)
14
Приобретение и (или) ремонт специального оборудования, транспорта, плавательных средств и орудий лова
15
Другое указать
Примечание:
* - объемы планируемых финансовых средств и зарыбления определяются на каждый год, на весь период закрепления водоема или участка за пользователем
** - мероприятия по воспроизводству рыбных ресурсов проводятся на всех водоемах за исключением горько-соленых водоемов
*** - согласно рекомендациям научных рыбохозяйственных организаций