Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiнде жүзеге асырылатын міндеттерді орындауға қажетті және жеткілікті дербес деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттiгi төрағасының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 264-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 04 қыркүйекте № 8684 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 12-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 27.01.2016 № 12-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Дербес деректер және оларды қорғау туралы» 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы № 943 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі туралы Ереженің 21-тармағының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінде жүзеге асырылатын міндеттерді орындауға қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің (С.П. Базарбаев):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан
Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында оны ресми жариялауды белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің аумақтық органдарының құрылымдық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің жауапты хатшысы Р.Н. Ахметовке жүктелсін.

Об утверждении Перечня персональных данных, необходимых и достаточных для выполнения осуществляемых задач в Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 23 августа 2013 года № 264-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 сентября 2013 года № 8684. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 12-нқ
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 27.01.2016 № 12-нқ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года «О персональных данных и их защите» и подпунктом 7) пункта 21 Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 943, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Перечень персональных данных, необходимых и достаточных для выполнения осуществляемых задач в Агентстве Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
2. Департаменту административной работы Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных монополий (Базарбаев С.П.):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить в установленном порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
3) довести настоящий приказ до сведения структурных подразделений территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Ахметова Р.Н.

4. Осы бұйрық «Дербес деректер және оларды қорғау туралы» 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының қолданысқа енгізілген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Төраға                                      М. Оспанов
Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының
2013 жылғы 23 тамыздағы
№ 264-НҚ бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінде жүзеге асырылатын міндеттерді орындауға қажетті
және жеткілікті дербес деректердің тізбесі
р/с №
Дербес деректердің атауы

4. Настоящий приказ вводится в действие со дня введения в действие Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года «О персональных данных и их защите» и подлежит официальному опубликованию.
Председатель                               М. Оспанов
Утвержден
приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
от 23 августа 2013 года № 264-ОД
Перечень
персональных данных, необходимых и достаточных для
выполнения осуществляемых задач в Агентстве
Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
п/п
Наименование персональных данных