"Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 635 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2013 жылғы 12 тамыздағы № 386 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 17 қыркүйекте № 8713 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 208 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 16.02.2018 № 208 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 635 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізімілінде 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 5453 болып тіркелген, 2009 жылы № 4 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының жинағында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 142-147 болатын жолдармен толықтырылсын:
"142. Компьютерлік жүйе "Mobius"
143. OKA ПФ KZ (версия - П1-03)
144. ОКА МФ KZ (версия - П2-03)
145. ОКА 102Ф KZ (версия - 102-02)
146. Атрон - 200Ф KZ (версия - 200-02)
147. Автоматтандырылған банктік ақпараттық жүйе "ВА - Банк", версия 6.0".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр м.а.
Р. Дәленов

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2013 года № 386. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2013 года № 8713. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 16.02.2018 № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 651 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2008 года за № 5453, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2009 год), следующие дополнения:
приложение 1, утвержденное указанным приказом, дополнить строками с порядковыми номерами 142-147 следующего содержания:
"142. Компьютерная система "Mobius"
143. ОКА ПФ KZ (версия - П1-03)
144. ОКА МФ KZ (версия - П2-03)
145. ОКА 102Ф KZ (версия - 102-02)
146. Атрон - 200Ф KZ (версия - 200-02)
147. Автоматизированная банковская информационная система "ВА - Банк", версия 6.0".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А. С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра
Р. Даленов