"2013 жылға арналған тұқымның әрбір түрі бойынша нарықтық бағамен нақты сатып алынған элиталық тұқымның көлемі үшін квоталарды, 2013 жылға арналған әр облысқа отандық ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері арзандатылған бағамен жүгерінің, күнбағыстың, күріштің, қант қызылшасының, мақтаның элиталық тұқымдары мен көшеттердің нақты сатқан көлемі үшін квоталарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 13 мамырдағы № 4-1/219 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 4-2/435 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 02 қазанда № 8755 тіркелді
«Тұқым шаруашылығын қолдауға арналған субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 304 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «2013 жылға арналған тұқымның әрбір түрі бойынша нарықтық бағамен нақты сатып алынған элиталық тұқымның көлемі үшін квоталарды, 2013 жылға арналған әр облысқа отандық ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері арзандатылған бағамен жүгерінің, күнбағыстың, күріштің, қант қызылшасының, мақтаның элиталық тұқымдары мен көшеттердің нақты сатқан көлемі үшін квоталарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 13 мамырдағы № 4-1/219 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8487 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Егіншілік департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министрдің м.а.                                М. Өмірияев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2013 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 4-2/435 бұйрығына
1-қосымша
2013 жылға арналған тұқымның әрбір түрі бойынша нарықтық
бағамен нақты сатып алынған элиталық тұқымның көлемі үшін квоталар
тонна
Реттік
Облыстардың
атауы
Ауыл шаруашылығы өсімдіктері
дәнді және дәнді бұршақ дақылдар
оның ішінде:
барлығы
жұмсақ бидай
қатты бидай
қара бидай
жемдік арпа
сыра қайнатуға арналған арпа
сұлы
тары
қарақұмық
асбұршақ
ноқат
қытайбұршақ
картоп
көкөніс
рапс
басқа
майлы
дақылдар
көпжылдық
бұршақты
шөптер
көпжылдық
дәнді
шөптер
біржылдық
шөптер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1
Ақмола

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 мая 2013 года № 4-1/219 "Об утверждении квот за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2013 год, квот за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных семян кукурузы, подсолнечника, риса, сахарной свеклы, хлопчатника и саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2013 год"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 сентября 2013 года № 4-2/435. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2013 года № 8755
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 304 «Об утверждении Правил субсидирования на поддержку семеноводства» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 мая 2013 года № 4-1/219 «Об утверждении квот за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2013 год, квот за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных семян кукурузы, подсолнечника, риса, сахарной свеклы, хлопчатника и саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2013 год» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8487) следующее изменение:
приложения 1 и 2 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
И.о. Министра                              М. Умирьяев
Приложение 1
к приказу и.о. Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 20 сентября 2013 года № 4-2/435
Квоты за фактически приобретенные по рыночной стоимости
объемы элитных семян сортов, допущенных к использованию в
Республике Казахстан, по каждому виду семян на 2013 год
тонн
№ п/п
Наименование областей
Сельскохозяйственные растения
зерновые и зернобобовые
всего
в том числе:
картофель
овощи
рапс
прочие масличные
многолетние бобовые травы
многолетние злаковые травы
однолетние травы
пшеница мягкая
пшеница твердая
рожь
ячмень кормовой
ячмень пивоваренный
овес
просо
гречиха
горох
нут
соя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1
Акмолинская