"Биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 28 ақпандағы № 11-2/94 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 5-3/462 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 19 қазанда № 8831 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабы 1-тармағына және «Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу туралы» 1995 жылғы 17 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 28 ақпандағы № 11-2/94 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6854 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 26 мамырдағы № 221 (26619) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту ережесіне 2-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаменті осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн еткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                 А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2013 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 5-3/462 бұйрығына
қосымша
Биоотын өндірушісімен
өндіріс паспортын
әзірлеу және бекіту
ережелеріне
2-қосымша
Нысан
Атаулы карточка
_____________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
Биоотын өндірушісінің толық және қысқартылған атауы
Бірінші басшы (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), телефон және факс нөмірі, толық)
Биоотын өндірушіні мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* немесе анықтаманың нөмірі және берілген күні, куәлікті берген органның атауы
Биоотын өндірушінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Биоотын өндірушісінің орналасқан мекенжайы
Биоотын өндіретін зауыттың орналасқан мекенжайы
Теміржол деректемелері
Қызмет көрсететін банк, есеп айырысу шоты, жеке сәйкестендіру коды

О внесении изменения в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 11-2/94 "Об утверждении Правил разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 сентября 2013 года № 5-3/462. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2013 года № 8831
В соответствии с пунктом 1, статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 вода «О государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 11-2/94 «Об утверждении Правил разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6854, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 23 июля 2011 г. № 228-229 (26649-26650)) следующее изменение:
приложение 2 к Правилам разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства, утвержденных указанным приказом изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту переработки и агропродовольственных рынков Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение
к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 30 сентября 2013 года № 5-3/462
Приложение 2
к Правилам разработки
и утверждения производителем
биотоплива паспорта
производства
Форма
Адресная карточка
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
Полное и сокращенное наименование производителя биотоплива
Первый руководитель (должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии), номер телефона и факса, полностью)
Номер и дата выдачи свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) производителя биотоплива, наименование органа выдавшего свидетельство
Бизнес идентификационный номер производителя биотоплива
Адрес местонахождения производителя биотоплива
Адрес местонахождения завода по производству биотоплива
Железнодорожные реквизиты Обслуживающий банк, расчетный счет, индивидуальный идентификационный код

Ескертпе:*«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін қолданыста болады.

Примечание: * свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.