Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі мен оның аумақтық бөлiмшелерi жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2013 жылғы 16 қазандағы № 06-7/144 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 20 қарашада № 8922 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 30 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері министрінің 11.02.2016 № 30 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 маусымдағы № 94-V «Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Заңының 25-бабы 2-тармағы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі мен оның аумақтық бөлiмшелерi жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің құрылымдық және аумақтық бөлімшелерінің басшыларына жүктелсін.
3. Осы бұйрық ресми жариялануға жатады және 2013 жылғы 25 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                           А. Байменов
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
қызмет істері агенттігі Төрағасының
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 06-7/144 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі мен
оның аумақтық бөлiмшелерi жүзеге асыратын міндеттерді орындау
үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі
п/п
Дербес деректердің атауы
1
Тегi
2
Аты
3
Әкесiнiң аты
4
Туу туралы мәліметтер:
туған күні;
туған жері
5
Ұлты
6
Жынысы
7
Отбасылық жағдайы
8
Азаматтығы туралы мәліметтер
9
Білімі
10
Оқу орнын бiтiрген жылы және оның атауы
11
Мамандығы бойынша бiлiктiлiгi
12
Ғылыми дәрежесi, ғылыми атағы
13
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
14
Портреттік бейнесі (цифрланған фотосуреті)
15
Қолы
16
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері:
құжаттың атауы;
құжаттың нөмірі;
құжатты берген күні;
құжаттың қолданылу мерзімі;
құжатты берген орган
17
Шет тiлдерiн бiлуi
18
Дипломатиялық дәрежесi
19
Байланыс деректер:
тіркелген және тұрған мекен жайы;
байланыс телефондар;
электрондық пошта
20
Әскери, арнайы атақтары, сыныптық шенi
21
Мемлекеттiк наградалары, құрметтi атақтары
22
Арнайы тексеру нәтижелерi
23
Мемлекеттiк қызметшiнiң ант берген күнi
24
Сотталу туралы мәлімет
25
Тәртiптiк жазалар туралы мәлiмет
26
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшiн тәртiптiк жазалар қолданылғаны туралы мәлiмет
27
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшiн әкімшілік жаза қолданылғаны туралы мәлiмет
28
Әрекет қабiлеттік туралы мәлімет
29
Мемлекеттiк лауазымдар атқаруға тыйым салу туралы мәлімет
30
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
31
Аттестациядан өткен күнi және нәтижелерi
32
Қайта даярлау (қайта мамандану) және біліктілігін арттыру курстарынан өткен күні
33
Атқарып отырған лауазымы, санаты туралы мәлімет
34
Еңбек жолы туралы мәлімет:
қабылданған, босатылған күні;
лауазымы, жұмыс орны;
ұйымның орналасқан жерi
35
Жұмыс орнындағы мінездеме
36
Ұсынымхаттар
37
Денсаулығы туралы мәлімет
38
Тестілеудің нәтижелері:
заңнаманы білу туралы;
мемлекеттік тілді білу туралы;
логикалық тест;
жеке тұлғалық және басқарушылық біліктілігінің деңгейін анықтау туралы
39
«А», «Б» корпусының кадр резервіне алынғаны туралы мәлімет

Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых Агентством Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальными подразделениями задач
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 16 октября 2013 года № 06-7/144. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2013 года № 8922. Утратил силу приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 11 февраля 2016 года № 30
Сноска. Утратил силу приказом Министра по делам государственной службы РК от 11.02.2016 № 30 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.3
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 94-V «О персональных данных и их защите» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых Агентством Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальными подразделениями задач.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителей структурных и территориальных подразделений Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
3. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 25 ноября 2013 года.
Председатель                               А. Байменов
Утвержден
приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан по
делам государственной службы
от 16 октября 2013 года № 06-7/144
Перечень персональных данных, необходимый и достаточный для
выполнения осуществляемых Агентством Республики Казахстан по
делам государственной службы и его территориальными
подразделениями задач
№ п/п
Наименование персональных данных физических лиц
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество
4
Данные о рождении:
дата рождения;
место рождения
5
Национальность
6
Пол
7
Семейное положение
8
Сведения о гражданстве
9
Образование
10
Год окончания и наименование учебного заведения
11
Квалификация по специальности
12
Ученая степень, ученое звание
13
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
14
Портретное изображение (фотография)
15
Подпись
16
Данные документа, удостоверяющего личность:
наименование документа;
номер документа;
дата выдачи документа;
срок действия документа;
орган, выдавший документ
17
Владение иностранными языками
18
Дипломатический ранг
19
Контактные данные:
адрес проживания и прописки;
контактные телефоны;
адрес электронной почты
20
Воинское, специальное звание, классный чин
21
Государственные награды, почетные звания
22
Результаты специальной проверки
23
Дата принесения присяги государственным служащим
24
Сведения о судимости
25
Сведения о дисциплинарных взысканиях
26
Сведение о дисциплинарных взысканиях за совершение коррупционного правонарушения
27
Сведение о наложении административного взыскания за совершение коррупционного правонарушения
28
Сведения о дееспособности
29
Сведения о запрете занимать государственные должности
30
Сведения о результатах оценки
31
Дата и результаты аттестации
32
Дата прохождения курсов переподготовки (переквалификации) и повышения квалификации
33
Сведения о занимаемой должности, категория
34
Сведения о трудовой деятельности:
дата приема, увольнения;
должность, место работы, местонахождение организации
35
Характеристика по месту работы
36
Рекомендательные письма
37
Сведения о состоянии здоровья
38
Результаты тестирования:
на знание законодательства;
на знание государственного языка;
логический тест;
на определение уровня личностных и управленческих компетенций.
39
Сведения о зачислении в кадровый резерв корпуса «А», «Б»