8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы жалпы орта білім берудің (жаратылыстану-математикалық бағыт) үлгілік оқу жоспары;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептері үшін);
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту орыс тілінде жүргізілетін мектептері үшін);
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептері үшін);
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту орыс тілінде жүргізілетін мектептері үшін);
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттардың бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттардың бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептер үшін) (жаңартылған мазмұн);
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту орыс тілінде жүргізілетін мектептер үшін) (жаңартылған мазмұн);

8) типовой учебный план общего среднего образования специализированных организаций образования с русским языком обучения (естественно-математическое направление) согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) типовой учебный план основного среднего образования специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с казахским языком обучения) согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) типовой учебный план основного среднего образования специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с русским языком обучения) согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) типовой учебный план общего среднего образования специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с казахским языком обучения) согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) типовой учебный план общего среднего образования специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с русским языком обучения) согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) типовой учебный план начального, основного среднего, общего среднего образования специализированных музыкальных школ-интернатов с казахским языком обучения согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) типовой учебный план начального, основного среднего, общего среднего образования специализированных музыкальных школ-интернатов с русским языком обучения согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с казахским языком обучения) согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с русским языком обучения) согласно приложению 20 к настоящему приказу;

21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беретін республикалық орта мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беретін республикалық орта мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес өнер саласы бойынша оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған өнер мектеп-интернаттарына арналған бастауыш, негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес өнер саласы бойынша оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған өнер мектеп-интернаттарына арналған бастауыш, негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (жаңартылған мазмұн);
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Клавиштік аспаптар" мамандандыруы бойынша "Аспаптық орындаушылық" мамандығының үлгілік оқу жоспары;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Сым ішекті аспаптар" мамандандыруы бойынша "Аспаптық орындаушылық" мамандығының үлгілік оқу жоспары;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Халық аспаптар" мамандандыруы бойынша "Аспаптық орындаушылық" мамандығының үлгілік оқу жоспары;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Үрлемелі және ұрмалы аспаптар" мамандандыруы бойынша "Аспаптық орындаушылық" мамандығының үлгілік оқу жоспары;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Эстрада музыкасын орындау шеберлігі" мамандығының үлгілік оқу жоспары;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Хорды дирижерлеу" мамандығының үлгілік оқу жоспары;

21) типовой учебный план (обновленного содержания) начального, основного среднего, общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов с казахским языком обучения согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) типовой учебный план (обновленного содержания) начального, основного среднего, общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов с русским языком обучения согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) типовой учебный план (обновленного содержания) начального, основного среднего, общего среднего образования для республиканских средних специализированных музыкальных школ-интернатов с казахским языком обучения согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) типовой учебный план (обновленного содержания) начального, основного среднего, общего среднего образования для республиканских средних специализированных музыкальных школ-интернатов с русским языком обучения согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) типовой учебный план (обновленного содержания) начального, основного среднего образования для специализированных школ-интернатов в сфере искусств с казахским языком обучения согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) типовой учебный план (обновленного содержания) начального, основного среднего образования для специализированных школ-интернатов в сфере искусств с русским языком обучения согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) типовой учебный план специальности "Инструментальное исполнительство" по специализации "Клавишные инструменты" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) типовой учебный план специальности "Инструментальное исполнительство" по специализации "Струнные инструменты" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) типовой учебный план специальности "Инструментальное исполнительство" по специализации "Народные инструменты" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) типовой учебный план специальности "Инструментальное исполнительство" по специализации "Духовые и ударные инструменты" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) типовой учебный план специальности "Музыкальное исполнительство эстрады" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) типовой учебный план специальности "Хоровое дирижирование" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 32 к настоящему приказу;

33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Музыка теориясы және тарихы" мамандығының үлгілік оқу жоспары;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарына арналған "Композиция" мамандығының үлгілік оқу жоспары;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес өнер саласындағы мамандандырылған мектеп-интернаттарына арналған бастауыш, негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (орындаушылық мамандықтар үшін музыкалық-теориялық цикл;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Білім және ғылым министрінің 07.08.2017 № 393 (05.09.2017 бастап 1, 2, 5, 7-сыныптар үшін, 01.09.2018 бастап 3, 6, 8, 10-сыныптар, 01.09.2019 бастап 4, 9 (10), 11 (12)-сыныптар үшін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

33) типовой учебный план специальности "Теория и история музыки" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) типовой учебный план специальности "Композиция" для специализированных музыкальных школ-интернатов согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) типовой учебный план начального, основного среднего образования для специализированных школ-интернатов в сфере искусств (музыкально-теоретический цикл для исполнительских специальностей) согласно приложению 35 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 07.08.2017 № 393 (вводится в действие с 05.09.2017 для 1, 2, 5, 7 классов, с 01.09.2018 для 3, 6, 8, 10 классов, с 01.09.2019 для 4, 9 (10), 11 (12) классов).