"Арнайы экономикалық аймақтың қатысушысы ретінде тіркеуге арналған өтінім мен сауалнама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 335 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 412 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 20 желтоқсанда № 9008 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1293 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 31.12.2015 № 1293 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасы арнайы экономикалық аймақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңының 4) тармақшасы 5-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Арнайы экономикалық аймақтың қатысушысы ретінде тіркеуге арналған өтінім мен сауалнама нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 335 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7214 тіркелген, 2011 жылғы 18 қазандағы № 501-502 «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) бұйрығына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакциясын жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Инвестиция комитеті (Е.К. Хаиров) белгіленген заңнамалық тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін;
2) он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі А.П. Рауға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтүзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі                                           Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 412 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2011 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 335 бұйрығына 2-қосымша
Нысан
Арнайы экономикалық аймақ
қатысушысы ретінде тіркеуге арналған сауалнама

О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 сентября 2011 года № 335 "Об утверждении форм заявки и анкеты для регистрации в качестве участника специальной экономической зоны"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 412. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2013 года № 9008. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1293
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 31.12.2015 № 1293 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан «О специальных экономических зонах в Республике Казахстан» от 21 июля 2011 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 сентября 2011 года № 335 «Об утверждении форм заявки и анкеты для регистрации в качестве участника специальной экономической зоны» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7214, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 18 октября 2011 года № 332 (26723) следующее изменение:
приложение 2 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по инвестициям Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Хаирову Е.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на Интернет-ресурсе Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Рау А.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                       А. Исекешев
Приложение
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 412
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 22 сентября 2011 года № 335
Форма
Анкета
для регистрации в качестве участника специальной
экономической зоны

1. Жалпы мәлiметтер:
Заңды тұлғаның толық атауы
Құрылтайшылар туралы мәліметтер (атау, тегі, аты-жөні, әкесінің аты, қатысу бөлігі)
Мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) күні
Бизнес теңестірілген нөмірі
2. Мекенжайы:
Өңір (ел, облыс, аудан)
Елді мекен
Көше
Үй №
Индекс
e-mail
Телефон
Факс
3. Банктiк деректемелерi:
Қызмет көрсетуші банк
Есеп шот №
Бірінші басшы (Тегі Аты Әкесінің аты)
Байланушы тұлға (Тегі Аты Әкесінің аты), телефоны
4. Арнайы экономикалық аймақтағы инвестициялық жоба туралы ақпарат:
Сала
Кіші сала
Өнім түрі
Қызмет түрi
Жылдық айналым, теңге
Тұрақты жұмыс орын саны, адам
Қосымша ақпарат
5. Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасы арнайы экономикалық аймақтар туралы» 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңының 9-бабының 2-тармақшасының талаптарына сәйкес өтініш беруші туралы ақпарат:
Жер қойнауын пайдаланушылар
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 279-бабының 6) тармақшасында көзделген акцизделетін тауарларды өндіруді, жинауды (жинақтауды) жүзеге асыратын ұйымдарды қоспағанда, акцизделетін тауарларды өндіретін ұйымдар
арнайы салық режимдерін қолданатын ұйымдар
инвестициялық салықтық преференцияларды қолданған ұйымдар
ойын бизнесін ұйымдастырушылар
Бірінші басшының тегі, аты-жөні әкесінің аты: _______________________
Қолы: _______________________
М.О.
20__ жылғы «___»________

1. Общие сведения:
Полное наименование юридического лица
Данные об учредителях (наименование, фамилия, имя, отчество, доли участия)
Дата государственной регистрации (перерегистрации)
Бизнес идентификационный номер
2. Адрес:
Регион (страна, область, район)
Населенный пункт
Улица
Дом №
Индекс
e-mail
Телефон
Факс
3. Банковские реквизиты:
Обслуживающий банк
№ расчетного счета
Первый руководитель (Фамилия Имя Отчество)
Контактное лицо (Фамилия Имя Отчество) телефон
4. Информация об инвестиционном проекте в специальной экономической зоне:
Отрасль
Подотрасль
Виды продукции
Виды услуг
Годовой оборот, тенге
Количество постоянных рабочих мест, человек
Дополнительная информация
5. Информация о заявителе согласно требованиям пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан «О специальных экономических зонах в Республике Казахстан» от 21 июля 2011 года:
Недропользователи
Организации, производящие подакцизные товары, за исключением организаций, осуществляющих производство, сборку (комплектацию) подакцизных товаров, предусмотренных подпунктом 6) статьи 279 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)
Организации, применяющие специальные налоговые режимы
Организации, применившие инвестиционные налоговые преференции
Организаторы игорного бизнеса
Фамилия, имя и отчество первого руководителя:________________________
Подпись:________________________
М.П.
«____» ___________ 20 год