"Мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес заңнамаларының сақталуы бойынша мемлекеттік органдар қызметінің тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2012 жылғы 04 желтоқсандағы № 02-01-02/167 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2013 жылғы 18 қарашадағы № 06-7/165 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 20 желтоқсанда № 9010 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 88 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 31.12.2014 № 88 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес заңнамаларының сақталуы бойынша мемлекеттік органдар қызметінің тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы» өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының м.а. 2012 жылғы 04 желтоқсандағы № 02-01-02/167 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8187 санымен тіркелген, 2013 жылдың 19 қаңтардағы № 34-38 (27977) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13 және 15-баптарына, «Мемлекеттік қызмет туралы» 1999 жылғы 23 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 1-тармағы 9) және  9-1) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 280 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі туралы ереженің 15-тармағы 15), 19) және 20) тармақшаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:»;
Осы бұйрықпен бекітілген мемлекеттік қызмет туралы және сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнамаларды сақтау бойынша мемлекеттік органның қызметін тексеру парағынның нысанында:
реттік нөмірі 19 қатары мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы № 327 Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларымен қарастырылған Қазақстан Республикасы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу тәртібінің сақталуы
»;
реттік нөмірі 23 қатары мынадай редакцияда жазылсын:
«
23
Мемлекеттік қызметшілерімен Заңның 20-1 бабының және Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 5 мамырдағы № 1567 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің Ар-Намыс Кодексінің (мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасы Ережелері) талаптарын сақтауы
»;
реттік нөмірі 24 қатары мынадай редакцияда жазылсын:
«
24

О внесении изменений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 4 декабря 2012 года № 02-01-02/167 "Об утверждении формы проверочного листа и критериев оценки степени рисков деятельности государственных органов по соблюдению законодательства о государственной службе и антикоррупционного законодательства"
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 18 ноября 2013 года № 06-7/165. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2013 года № 9010. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 31 декабря 2014 года № 88
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 31.12.2014 № 88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 4 декабря 2012 года № 02-01-02/167 «Об утверждении формы проверочного листа и критериев оценки степени рисков деятельности государственных органов по соблюдению законодательства о государственной службе и антикоррупционного законодательства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8187, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 19 января 2013 года № 20-21 (27294-27295)) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 13 и 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан», подпунктами 9) и 9-1) пункта 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года «О государственной службе», подпунктами 15), 19) и 20) пункта 15 Положения об Агентстве Республики Казахстан по делам государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 280, ПРИКАЗЫВАЮ:»;
В форме проверочного листа в сфере деятельности государственных органов по соблюдению законодательства о государственной службе и антикоррупционного законодательства, утвержденной указанным приказом:
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
«
19
Соблюдение порядка проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих Республики Казахстан, предусмотренного Правилами проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года № 327
»;
строку, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
«
23
Соблюдение государственными служащими требований статьи 20-1 Закона и Кодекса чести государственных служащих Республики Казахстан (Правил служебной этики государственных служащих), утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 мая 2005 года № 1567
»;
строку, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
«
24

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 06-7/32 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8380 санымен тіркелген) бос әкімшілік мемлекеттік лауазымға орналасуға конкурс өткізу және конкурс комиссиясын қалыптастыру қағидаларымен қарастырылған мемлекеттік органдарда байқау комиссияның қалыптастырудың және «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға конкурс өткізу тәртібі және шарттардың сақталуы
»;
реттік нөмірі 27 қатары мынадай редакцияда жазылсын:
«
27
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі Төрағасы бірінші орынбасарының 2008 жылғы 9 қаңтардағы № 02-01-02/5 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5084 санымен тіркелген) «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына үлгілік біліктілік талаптарымен қарастырылған «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдары санаттарының А, В, С, Б, Е санаттары топтарының біліктілік талаптарына, «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына тағайындалған адамдардың сәйкестігі
»;
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Инспекция және бақылау бөлімі (Қ.А. Жапақов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының заңнамасында бекітілген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуді және кейіннен оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төрағаның
міндетін атқарушы                         С. Ахметжанов

Соблюдение условий и порядка проведения конкурса на занятие административных государственных должностей корпуса «Б» и формирования конкурсной комиссии в государственных органах, предусмотренных Правилами проведения конкурса на занятие административной государственной должности и формирования конкурсной комиссии, утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 19 марта 2013 года № 06-7/32 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8380)
»;
строку, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
«
27
Соответствие лиц, назначенных на административные государственные должности корпуса «Б», квалификационным требованиям к категориям административных государственных должностей групп категорий А, В, С, D, Е корпуса «Б», предусмотренных Типовыми квалификационными требованиями к категориям административных государственных должностей корпуса «Б», утвержденными приказом первого заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 9 января 2008 года № 02-01-02/5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5084)
»;
2. Отделу инспекции и контроля Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (Жапаков К.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательном порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Председателя                               С. Ахметжанов