"2013 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 4-2/621 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 4-2/681 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 30 желтоқсанда № 9053 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «2013 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министріні 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 4-2/621 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8944 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 2013 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталары осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті (Буць А.А.) заңнамамен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және оны ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Министр                                     А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 4-2/681 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2013 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 4-2/621 бұйрығымен бекітілген
2013 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына
облыстар бойынша астық сатып алу квоталары
Облыс атаулары
Мемлекеттік ресурстарға астық сатып алу квотасының көлемі, мың тонна
Ақмола

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 4-2/621 "Об утверждении квот закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2013 года"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 4-2/681. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2013 года № 9053
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 4-2/621 «Об утверждении квот закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2013 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8944) следующее изменение:
Квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2013 года, утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Буць А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Приложение
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 27 декабря 2013 года № 4-2/681
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 декабря 2013 года № 4-2/621
Квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна
в разрезе областей из урожая 2013 года
Наименование области
Объем квоты закупа зерна
в государственные ресурсы,
тыс. тонн
Акмолинская