Оқу мерзімі:1,5 жыл
Берілетін дәрежесі: "6M030100 – Құқықтану" мамандығы бойынша
құқық магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
10
МК
Міндетті компонент
5
ShT 5201
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдау компоненты
5
КП
Кәсіптік пәндер
26
МК
Міндетті компонент
3
KTM 5301
Құқықтық талдаудың методологиясы
3
1
емтихан
ТК
Таңдау компоненты
23
Теориялық оқытудың барлығы
36
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
8-кем емес
ӨП
Өндірістік практика
4-кем емес
есеп
МҒЗЖ
Магистрлік жобаны орындауды қоса есептегендегі магистранттың тәжірибелік-зерттеу жұмысы
4-кем емес
есеп
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
3
МЖРжҚ
Магистрлік жобаны рәсімдеу және қорғау
3
3
БАРЛЫҒЫ
48-кем емес
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандығы бойынша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6M030100 – Құқықтану мамандығы
(бейіндік бағыт)
Оқу мерзімі: 1 жыл
Берілетін дәреже: "6M030100 – Құқықтану" мамандығы
бойынша құқық магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
8
МК
Міндетті компонент
5
ShT 5201
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдау компоненты
3
КП
Кәсіптік пәндер
10
МК
Міндетті компонент
1
KTM 5301
Құқықтық талдаудың методологиясы
1
1
емтихан
ТК
Таңдау компоненты
9
Теориялық оқытудың барлығы
18
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
6-кем емес
ПӨ
Практика (өндірістік)
2-кем емес
есеп
МҒЗЖ
Магистрлік жобаны орындауды қоса есептегендегі магистранттың тәжірибелік-зерттеу жұмысы
4-кем емес
есеп
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
2
МЖРжҚ
Магистрлік жобаны рәсімдеу және қорғау
3
2
БАРЛЫҒЫ
28-кем емес
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына 202-қосымша
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандығы бойынша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6M030200 – Халықаралық құқық мамандығы
(ғылыми және педагогикалық бағыт)
Ескерту. 202-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің 05.07.2016 № 425 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Оқу мерзімі: 2 жыл
Берілетін дәреже: "6M030200 – Халықаралық құқық" мамандығы
бойынша заң ғылымдарының магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
20
МК
Міндетті компонент
8
GTF 5201
Ғылым тарихы мен философиясы
2
1
емтихан
ShT 5202
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Ped 5203
Педагогика
2
1
емтихан
Psi 5204
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдау компоненті
12
КП
Кәсіптік пәндер
22
МК
Міндетті компонент
2
HKTM 5301
Халықаралық-құқықтық талдаудың методологиясы
2
2
емтихан
ТК
Таңдау компоненты
20
Теориялық оқытудың барлығы
42
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
13-тен кем емес
ППЗ
Практика (педагогикалық, зерттеу)
6-дан кем емес
есеп
МҒЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың ғылыми-зерттеу жұмысы
7- ден кем емес
есеп
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
4
МЖРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
4
БАРЛЫҒЫ
59-кем емес
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандығы бойынша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6M030200 – Халықаралық құқық мамандығы
(бейіндік бағыт)

Срок обучения: 1,5 года
Присуждаемая степень: магистр права
по специальности 6M030100 – "Юриспруденция"
Цикл
дисциплин
Код
дисциплины
Наименование дисциплины
Кол-во
кредитов
Семестр
Форма
контроля
БД
Базовые дисциплины
10
ОК
Обязательный компонент
5
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Men 5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
5
ПД
Профилирующие дисциплины
26
ОК
Обязательный компонент
3
MPA 5301
Методология правового анализа
3
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
23
Итого теоретического обучения
36
ДВ
Дополнительные виды обучения
не менее 8
ПП
Производственная практика
не менее 4
отчет
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерского проекта
не менее 4
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
3
ОиЗМД
Оформление и защита магистерского проекта
3
3
ИТОГО
не менее 48
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6M030100 – "Юриспруденция"
(профильное направление)
Срок обучения: 1 год
Присуждаемая степень: магистр права
по специальности 6M030100 – "Юриспруденция"
Цикл
дисциплин
Код
дисциплин
Наименование дисциплин
Кол-во
кредитов
Семестр
Форма
контроля
БД
Базовые дисциплины
8
ОК
Обязательный компонент
5
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Men 5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
3
ПД
Профилирующие дисциплины
10
ОК
Обязательный компонент
1
MPA 5301
Методология правового анализа
1
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
9
Итого теоретического обучения
18
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 6
ПП
Практика (производственная)
не менее 2
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерского проекта
не менее 4
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
отчет
КЭ
Комплексный экзамен
1
2
ОиЗМД
Оформление и защита магистерского проекта
3
2
ИТОГО
не менее 28
Приложение 202
к приказу исполняющего обязанности
Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6M030200 – Международное право
(научное и педагогическое направление)
Сноска. Приложение 202 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 05.07.2016 № 425 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Срок обучения: 2 года
Присуждаемая степень: магистр юридических наук
по специальности 6M030200 – "Международное право"
Цикл
дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Кол-во
кредитов
Семестр
Форма
контроля
БД
Базовые дисциплины
20
ОК
Обязательный компонент
8
IFN 5201
История и философия науки
2
1
экзамен
IYa 5202
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Ped 5203
Педагогика
2
1
экзамен
Psi 5204
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
12
ПД
Профилирующие дисциплины
22
ОК
Обязательный компонент
2
MMPA 5301
Методология международно-правового анализа
2
2
экзамен
КВ
Компонент по выбору
20
Итого теоретического обучения
42
ДВ
Дополнительные виды обучения
не менее 13
ПП
Практика (педагогическая, исследовательская)
не менее 6
отчет
НИРМ
Научно-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 7
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
4
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
4
ИТОГО
не менее 59
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6M030200 – Международное право
(профильное направление)

30 (1350 сағ)
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
ОТ
Орыс тілі
4 (180 сағ.)
Сынақ
ДШ
Дене шынықтыру
2 (90 сағ.)
Сынақ
БАРЛЫҒЫ:
36 (1620 сағ.)
Е С К Е Р Т У :
Оқу жоспарларында әрбір пәнге әріптік символдардан (латын алфавитінің үш немесе төрт бас әріптері) және сандық (бірінші сан оқу курсын көрсететін үш немесе төрт таңбалы) мәннен тұратын сәйкесті кодты белгілеуді қарастыратын пәндерді кодтаудың бірыңғай жүйесін пайдалану ұсынылады;
ҮЛГІЛІК оқу жоспары
Жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдерінің тындаушыларың тілдік дайындық деңгейін арттыру бойынша оқыту
Оқу мерзімі: 9 ай
Пән циклы
Пәннің коды
Пәндердің аталуы
Кредит
саны
Се-местр
Бақылау түрі
1
2
3
5
6
7
ЖБП
Жалпы білім беру пәндері
МК
Міндетті компонент
24 (1080 сағ)
K(O)T 1101
Қазақ (Орыс) тілі
6 (270сағ.)
1-2
емтихан
Mat 1102
Математика
6 (270сағ.)
1-2
емтихан
Аt 1103
Ағылшын тілі
6 (270 сағ)
1-2
емтихан
KT 1104
Қазақстан тарихы
6 (270 сағ.)
1-2
емтихан
ТК
Таңдау компоненті
12 (540 сағ.)
Bio 1105
Биология
6 (270 сағ.)
1-2
емтихан
Him 1106
Химия
Fiz 1107
Физика
2-ші бейінді пән
6 (270 сағ.)
1-2
емтихан
БАРЛЫҒЫ:
36 (1620 сағ.)
Е С К Е Р Т У :
Оқу жоспарларында әрбір пәнге әріптік символдардан (латын алфавитінің үш немесе төрт бас әріптері) және сандық (бірінші сан оқу курсын көрсететін үш немесе төрт таңбалы) мәннен тұратын сәйкесті кодты белгілеуді қарастыратын пәндерді кодтаудың бірыңғай жүйесін пайдалану ұсынылады;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына 524-қосымша
Жоғары білім беру мамандығы бойынша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
5В052100 – Мемлекеттік аудит мамандығы
Ескерту. 524-қосымшамен толықтырылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 29.02.2016 № 184 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің 05.07.2016 № 425 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Оқу мерзімі: 4 жыл

30 (1350 ч.)
ДВО
Дополнительные виды обучения
РЯ
Русский язык
4 (180ч.)
Диф. зачет
ФК
Физкультура
2 (90ч.)
Диф. зачет
ИТОГО:
36 (1620 ч.)
П р и м е ч а н и я:
В учебных планах используется единая система кодировки дисциплин, предусматривающая присвоение каждой дисциплине учебного плана соответствующего кода в символах буквенного (три или четыре заглавные буквы латинского алфавита) и цифрового (четырехзначное число, где первый цифровой знак кода указывает курс обучения, второй указывает цикл, к которому относится данная учебная дисциплина, а третий и четвертый цифровые знаки отображают порядковый номер данной дисциплины в рамках цикла специальности) выражения.
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
обучения слушателей подготовительных отделений высших учебных заведений
по повышению уровня языковой подготовки
Срок обучения: 9 месяцев
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма Контроля
1
2
3
4
5
6
ООД
Общеобразовательные дисциплины
ОК
Обязательный компонент
24 (1080 ч.)
K(R)Ya 1101
Казахский (Русский) язык
6 (270 ч.)
1-2
экзамен
Mat 1102
Математика
6 (270 ч.)
1-2
экзамен
АҮа 1103
Английский язык
6 (270 ч.)
1-2
экзамен
IK 1104
История Казахстана
6 (270 ч.)
1-2
экзамен
КВ
Компонент по выбору
12 (540ч.)
Bio 1105
Биология
6 (270 ч.)
1-2
экзамен
Him 1106
Химия
Fiz 1107
Физика
2-ой профильный предмет
6 (270 ч.)
1-2
экзамен
ИТОГО:
36 (1620 ч.)
П р и м е ч а н и я:
В учебных планах используется единая система кодировки дисциплин, предусматривающая присвоение каждой дисциплине учебного плана соответствующего кода в символах буквенного (три или четыре заглавные буквы латинского алфавита) и цифрового (четырехзначное число, где первый цифровой знак кода указывает курс обучения, второй указывает цикл, к которому относится данная учебная дисциплина, а третий и четвертый цифровые знаки отображают порядковый номер данной дисциплины в рамках цикла специальности).
Приложение 524
к приказу исполняющего обязанности
Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности высшего образования
5В052100 – Государственный аудит
Сноска. Приказ дополнен приложением 524 в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 29.02.2016 № 184 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра образования и науки РК от 05.07.2016 № 425 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Срок обучения: 4 года
Присуждаемая степень: бакалавр экономики и бизнеса

5В012900 – География-Тарих мамандығы
Ескерту. 541-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 12.06.2017 № 270 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына 542-қосымша
Жоғары білім беру мамандығы бойынша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
5В013000 – Тарих-Дінтану мамандығы
Ескерту. 542-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 12.06.2017 № 270 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына 543-қосымша
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандығы бойынша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6M030500 – Сот сараптамасы мамандығы
(ғылыми және педагогикалық бағыт)
Ескерту. 543-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 12.06.2017 № 270 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына 544-қосымша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6M030500 – "Сот сараптамасы"
(бейінді бағыты)
Ескерту. 544-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 12.06.2017 № 270 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына 545-қосымша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6M030500 – "Сот сараптамасы"
(ғылыми және педагогикалық бағыты)
Ескерту. 545-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 12.06.2017 № 270 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына 546-қосымша
Жоғары білім беру мамандығы бойынша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
5B075000 – Метрология мамандығы
Ескерту. 546-қосымша алып тасталды – ҚР Білім және ғылым министрінің 12.06.2017 № 270 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен

5В012900 – География-История
Сноска. Приложение 541 исключено в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 12.06.2017 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 542
к приказу исполняющего обязанности
Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности высшего образования
5В013000 - История-Религиоведение
Сноска. Приложение 542 исключено в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 12.06.2017 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 543
к приказу исполняющего обязанности
Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6M030500 – Судебная экспертиза
(научное и педагогическое направление)
Сноска. Приложение 543 исключено в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 12.06.2017 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 544
к приказу и.о. Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6M030500 – "Судебная экспертиза"
(профильное направление)
Сноска. Приложение 544 исключено в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 12.06.2017 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 545
к приказу и.о. Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6M030500 – "Судебная экспертиза"
(научное и педагогическое направление)
Сноска. Приложение 545 исключено в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 12.06.2017 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 546
к приказу исполняющего обязанности
Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности высшего образования
5B075000 – Метрология
Сноска. Приложение 546 исключено в соответствии с приказом Министра образования и науки РК от 12.06.2017 № 270 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).