"Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 111/14-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 773 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 240/34-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.05.2014 жылғы № 240/34-V шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2013 жылдың 10 қаңтарында № 761 тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 5 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 6 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «237 954 458» деген сандар «239 004 458» деген сандармен ауыстырылсын;
«99 205 978» деген сандар «100 255 978» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «224 240 665» деген сандар «239 356 725,5» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «1 328 968» деген сандар «1 253 677» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алудағы «1 328 968» деген сандар «1 253 677» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «13 236 793» деген сандар «(-753 976,5)» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «(-13 236 793)» деген сандар «753 976,5» деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы «(-17 586 793)» деген сандар «(-16 966 648)» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақ келесі мазмұндағы «Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 370 624,5 мың теңге деген 9)-тармақшамен толықтырылсын;
6-тармақтағы «683 555» деген сандар «847 283» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1,4,6,9,12-қосымшалары осы шешімге 1,2,3,4,5 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрайымы             Э. А. Суханбердиева
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» ММ (ЭжБЖБ) бастығы             Ж. Ғ. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2013 жылғы 28 наурыздағы
№ 111/14-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11 - V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11-V "О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2013 года № 111/14-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 апреля 2013 года № 773. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 мая 2014 года № 240/34-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2014 № 240/34-V.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 88/11-V «О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 761, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 15 января 2013 года № 5, «Вечерняя Астана» от 15 января 2013 года № 6) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «237 954 458» заменить цифрами «239 004 458»;
цифры «99 205 978» заменить цифрами «100 255 978»;
в подпункте 2) цифры «224 240 665» заменить цифрами «239 356 725,5»;
в подпункте 4) цифры «1 328 968» заменить цифрами «1 253 677», в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «1 328 968» заменить цифрами «1 253 677»;
в подпункте 5) цифры «13 236 793» заменить цифрами «(-753 976,5)»;
в подпункте 6) цифры «(-13 236 793)» заменить цифрами «753 976,5»;
в подпункте 8) цифры «(-17 586 793)» заменить цифрами «(-16 966 648)»;
пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания «Используемые остатки бюджетных средств - 13 370 624,5 тысяч тенге»;
в пункте 6 цифры «683 555» заменить цифрами «847 283».
Приложения 146912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Э. А. Суханбердиева
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны»
(УЭиБП)                                    Ж. Г. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 28 марта 2013 года № 111/14-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11-V
Бюджет города Астаны на 2013 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы