Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 410/54-ІV "Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 118/14-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 774 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «Ережесі», «ережесіне», деген сөздер «Қағидасы», «қағидасына» деген сөздермен ауыстырылды - Астана қаласы мәслихатының 27.03.2014 № 225/31-V (алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 8-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 410/54-ІV «Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 24 қаңтарда № 666 болып тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 11 «Вечерняя Астана», 2011 жылғы 27-29 қаңтардағы № 10, 11 «Астана ақшамы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету қағидасына қосымшада:
49-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«3) азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай анықтамасы;»;
57-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«2) азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай анықтамасы;»;
82-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«2) азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай анықтамасы;».
2. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрайымы                       Э. Суханбердиева
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 410/54-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2013 года № 118/14-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 24 апреля 2013 года № 774. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О статусе столицы Республики Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 410/54-IV «О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года за № 666, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» № 11 от 27 января 2011 года, «Астана акшамы» № 10, 11 от 27-29 января 2011 года) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны, утвержденных указанным решением:
подпункт 3) пункта 49 изложить в следующей редакции:
«3) книга регистрации граждан либо адресная справка;»;
подпункт 2) пункта 57 изложить в следующей редакции:
«2) книга регистрации граждан либо адресная справка;»;
подпункт 2) пункта 82 изложить в следующей редакции:
«2) книга регистрации граждан либо адресная справка;».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Э. Суханбердиева
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов