Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № А-3/137 "2013 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 шілдедегі № А-6/270 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 тамызда № 3792 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппараты басшысының 2014 жылғы 28 тамыздағы № 15-14/13053 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппараты басшысының 28.08.2014 № 15-14/13053 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 Қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыш пен гербицид түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № А-3/137 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3701 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 сәуірде «Арқа ажары» газетінде және 2013 жылғы 20 сәуірде «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 12-қосымшалары осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ. Әкімовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Айтмұхаметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А.Мамытбеков
Облыс әкімдігінің
2013 жылғы 3 шілдедегі
№ А-6/270 қаулысына
1-қосымша
Облыс әкімдігінің
2013 жылғы 3 сәуірдегі
№ А-3/137 қаулысына
1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері және өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) субсидиялар нормалары
р/с
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялар нормасы, теңге
1

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 3 апреля 2013 года № А-3/137 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и гербицидов и норм субсидий на 2013 год"
Постановление акимата Акмолинской области от 3 июля 2013 года № А-6/270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 августа 2013 года № 3792. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Акмолинской области от 28 августа 2014 года № 15-14/13053)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Акмолинской области от 28.08.2014 № 15-14/13053).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 3 апреля 2013 года № А-3/137 «Об установлении видов субсидируемых удобрений и гербицидов и норм субсидий на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3701, опубликовано 18 апреля 2013 года в газете «Арқа Ажары» и 20 апреля 2013 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
приложения 12 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Айтмухаметов
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А.Мамытбеков
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 3 июля 2013 года № А-6/270
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 3 апреля 2013 года № А-3/137
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1