О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 12 декабря 2012 года № С-14/5 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 сентября 2013 года № С-20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2013 года № 3825. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 июля 2014 года № 06-02-205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.07.2014 № 06-02-205).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2013-2015 годы» от 12 декабря 2012 года № С-14/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3560, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 481 220,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 830 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 099,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 695 569,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 907 551,7 тысяч тенге;
2) затраты – 16 423 669,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -142 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 983 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 155 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 72 970 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 72 970 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -872 751,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 872 751,6 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета на образование в сумме 1 245 375,1 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 5 255,3 тысяч тенге, в том числе:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № С-20/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қазанда № 3825 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 06-02-205 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 11.07.2014 № 06-02/205 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына3 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3560 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 481 220,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 830 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 099,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 695 569,4 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 4 907 551,7 мың теңге;
2) шығындар – 16 423 669,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -142 668 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 983 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 155 651 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 72 970 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 72 970 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -872 751,6 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитті қаржыландыру – 872 751,6 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттiң қаражаттары есебiнен бiлiм беру саласына 1 245 375,1 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерiлсiн, соның iшiнде:
1) 5 255,3 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның iшiнде:

5 255,3 тысяч тенге – на установку автоматической пожарной сигнализации;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 240 119,8 тысяч тенге, в том числе:
291 391 тысяча тенге – на строительство дошкольного образовательного учреждения на 240 мест в городе Кокшетау;
412 405 тысяч тенге – на строительство пристройки на 264 мест к учебному корпусу средней школы № 3 села Красный Яр города Кокшетау;
386 323,8 тысяч тенге – на строительство учебно-воспитательного комплекса по улице Дружбы, 1К в микрорайоне Бирлик города Кокшетау;
150 000 тысяч тенге – на строительство детского сада в городе Кокшетау.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 2 486 438 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 546 297 тысяч тенге, в том числе:
6 431 тысяча тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2 016 тысяч тенге – для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
526 000 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
8 328 тысяч тенге - на решение вопросов обустройства сельских округов и реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";
3 522 тысячи тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 940 141 тысяч тенге, в том числе:
1 203 510 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
344 193 тысячи тенге – на строительство жилья для очередников;
392 438 тысяч тенге – на строительство жилья для молодых семей.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 541 672,6 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 186 000 тысяч тенге, в том числе:
30 000 тысяч тенге – на противопаводковые мероприятия;
100 000 тысяч тенге – для подготовки к отопительному периоду объектов теплоснабжения города Кокшетау;
41 000 тысяч тенге – на приобретение мазута для государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Кокшетау Жылу»;
15 000 тысяч тенге – на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 355 672,6 тысячи тенге, в том числе:
151 280 тысяч тенге – на привязку проекта повторного применения, проведение государственной экспертизы, строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау;

автоматты өрт сөндiру қоңырауын орнатуға – 5 255,3 мың теңге;
2) дамытуға 1 240 119,8 мың теңге сомасында жiберiлген мақсатты трансферттер, соның iшiнде:
Көкшетау қаласында 240 орынды мектепке дейiнгi бiлiм беру мекемесiнiң құрылысына – 291 391 мың теңге;
Көкшетау қаласының Красный Яр ауылының № 3 орта мектебiнiң оқу корпусына 264 орынға жапсаржайдың құрылысына – 412 405 мың теңге;
Көкшетау қаласының Бiрлiк шағын ауданындағы Дружба, 1К көшесi бойында оқу-тәрбие кешенiнiң құрылысына - 386 323,8 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы бала бақшаның құрылысына – 150 000 мың теңге.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттiң қаражаттары есебiнен 2 486 438 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерiлсiн, соның iшiнде:
1) 546 297 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның iшiнде:
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге – 6 431 мың теңге;
мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын жүзеге асыруға – 2 016 мың теңге;
Көкшетау қаласының автомобиль жолдарын күрделi және орташа жөндеуге – 526 000 мың теңге;
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға, ауылдық округтердi жайластыру мәселелерiн шешуге – 8 328 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 3 522 мың теңге;
2) дамытуға 1 940 141 мың теңге сомасында жiберiлген мақсатты трансферттер, соның iшiнде:
инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 1 203 510 мың теңге;
кезекшiлерге арналған тұрғын үйдiң құрылысына – 344 193 мың теңге;
жас отбасыларға арналған тұрғын үйдiң құрылысына – 392 438 мың теңге.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттiң қаражаттары есебiнен 541 672,6 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерiлсiн, соның iшiнде:
1) 186 000 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның iшiнде:
тасқынға қарсы iс-шараларға – 30 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының жылумен жабдықтаушы объектілерін жылу беру маусымына дайындалуға – 100 000 мың теңге;
«Көкшетау Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынға мазут сатып алуға – 41 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 15 000 мың теңге;
2) дамытуға арналған 355 672,6 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер, соның iшiнде:
Көкшетау қаласында 45-пәтерлi тұрғын үйдiң құрылысы бойынша жобасын қайта қолдану үшiн байлауға, мемлекеттiк сараптамасын өткiзуге және құрылысына – 151 280 мың теңге;

52 500 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
27 591,1 тысяча тенге – на строительство 108 квартирного жилого дома по улице Ауэзова, 219 города Кокшетау (позиция 1);
27 138,3 тысячи тенге – на строительство 108 квартирного жилого дома по улице Ауэзова, 219 города Кокшетау (позиция 2);
5 087,2 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации на устройство дренажа вокруг здания Центра крови и дождевой канализации с территории застройки в городе Кокшетау;
19 106 тысяч тенге – на благоустройство 73-х квартирного жилого комплекса «Жумбактас» по улице Ауэзова, 111 города Кокшетау;
72 970 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Кокше Жардем».»;
пункт 15 изложить в новой редакции:
«15. Учесть в затратах городского бюджета на 2013 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского бюджета в сумме 367,2 тысячи тенге, в том числе:
на строительство жилья в сумме 132,2 тысячи тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 7 тысяч тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 228 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
20 внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Ш.Абдильманов
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Ж.Жумагулов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға - 52 500 мың теңге;
Көкшетау қаласының Әуезов, 219 көшесі бойынша 108 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына (1 позиция) – 27 591,1 мың теңге;
Көкшетау қаласының Әуезов, 219 көшесі бойынша 108 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына (2 позиция) – 27 138,3 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы құрылыс аумағынан жауынды канализацияны және Қан орталығы ғимаратының айналасында кәрізді жабдықтауға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 5 087,2 мың теңге;
Көкшетау қаласы Әуезов көшесі 111, 73 пәтерлік «Жұмбақтас» тұрғын кешенін көркейтуіне - 19 106 мың теңге;
«Көкше Жәрдем» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынға жарғылық капиталының үлкейтуіне – 72 970 мың теңге.»;
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«15. 2013 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындары үшін 367,2 мың теңге сомасында республикалық бюджетінен қарыздар бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
132,2 мың теңге сомасында тұрғын үй салуға;
7 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
228 мың теңге сомасында кондоминиумның объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 20 кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Ш.Әбділманов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Ж.Жұмағұлов
Көкшетау қалалық мәслихатының