Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы № 5С-13/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 наурызда № 3683 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 05-03ш/04 шешімімен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 05-03ш/04 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 ақпандағы № 5С-10-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-12/2 «2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3582 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 711 807,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 597 617 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 942 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 069 248,3 мың теңге;
2) шығындар – 5 709 645,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 378 167 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 378 167 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2161,8 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2161,8 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -378 167 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2013 года № 5С-13/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2013 года № 3683. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 января 2014 года № 05-03ш/04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 06.01.2014 № 05-03ш/04).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 13 февраля 2013 года № 5С-10-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2013-2015 годы» от 13 декабря 2012 года № 5С-12/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 711 807,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 597 617 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 942 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 069 248,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5 709 645,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 378 167 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 378 167 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2161,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2161,8 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -378 167 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 378 167 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2013 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 5 000 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Козейчук
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Төлегенова

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378 167 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме – 5 000 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       В.Козейчук
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

4239
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жабдықтауға
4097
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
851
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
30609
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
22968
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
34415
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
8800
Білім беру ұйымдарын жабдықтауға және ұстауға
36900
Өртке қарсы іс-шаралар өткізуге
38515
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
411877
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға (1 кезектің 1 кезеңі)
50208
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
700000
Степногорск қаласы - Селеті су қоймасы магистралды су тартқышын және Степногорск қаласы 3 кезектегі 1 көтермедегі сорғыш станциясын қайта құруға
198000
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
178086
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (1 кезек)
263098
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
771560
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құру (2-3 кезек) бойынша жобалық-смета құжаттамасын әзірлеуге және мемлекеттік сараптамаға
50000
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және суды бұру жүйелерін қайта құруға (2 кезек)
42864,4
Сандықтау ауданының Новокронштадка ауылының сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
70379
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
11593
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын салуға және қалпына келтіруге
88502
«Степногорск қаласы - өнеркәсіп аймағы» жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға
11960,1
Ақсу, Бестөбе, Заводской кенттерінің автомобиль жолдарына күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға

4239
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
851
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
30609
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей
22968
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
34415
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8800
На содержание и оснащение организаций образования
36900
На проведение противопожарных мероприятий
38515
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
411877
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очередь)
50208
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
700000
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 3 очередь город Степногорск
198000
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
178086
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (1 очередь) города Степногорска
263098
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
771560
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции систем водоснабжения и водоотведения (2-3 очередь) города Степногорска
50000
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения (2 очередь) города Степногорска
42864,4
На реконструкцию системы водоснабжения села Новокронштадка Сандыктауского района
70379
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
11593
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На строительство и реконструкцию автомобильных дорог города Степногорска
88502
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт дороги "Город Степногорск - промышленная зона"
11960,1
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт автомобильных дорог поселков Аксу, Бестобе, Заводской