Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № А-2/48 "Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № А-6/235 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде № 3770 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № а-1/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 13.01.2020 № а-1/9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № А-2/48 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-140 болып тіркелген, "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" газеттерінде 2011 жылғы 24 ақпанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.В.Тарасоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласы
әкімінің м.а.
Г.Сәдуақасова
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қалалық аумақтық
сайлау комиссияның төрағасы
А.Темірбаев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 24 маусымдағы
№ А-6/235 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ т/т
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 18 февраля 2011 года № А-2/48 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 24 июня 2013 года № А-6/235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2013 года № 3770. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 13 января 2020 года № а-1/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 13.01.2020 № а-1/9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями" от 18 февраля 2011 года № А-2/48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-140, опубликовано 24 февраля 2011 года в газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Степногорска Тарасову Е.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима города Степногорска Г.Садвокасова
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Степногорской городской
территориальной избирательной комиссии
А.Темирбаев
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от 24 июня 2013 года № А-6/235
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.

Степногорск қаласы, № 3 шағын аудан, "Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны № 84 ғимаратының жанындағы тақтасы
2.
Степногорск қаласы, № 1 шағын аудан, аурухана кешені, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жанындағы тақтасы
3.
Степногорск қаласы, № 9 шағын аудан, Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған № 4 балалар үйі" мемлекеттік мекемесі № 4 ғимаратының жанындағы тақтасы
4.
Степногорск қаласы, № 6 шағын аудан, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы)" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 13 ғимаратының жанындағы тақтасы
5.
Степногорск қаласы, № 1 шағын аудан, Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 47 ғимаратының жанындағы тақтасы
6.
Степногорск қаласы, № 4 шағын аудан, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 47 ғимаратының жанындағы тақтасы
7.
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Қабылденов көшесі, Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Ақсу кентінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны № 3 ғимаратының жанындағы тақтасы
8.
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Нәбиев көшесі, "Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 26 ғимаратының жанындағы тақтасы
9.
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, "Заводской кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 15 ғимаратының жанындағы тақтасы
10.
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Мир көшесі, "Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі № 11а ғимаратының жанындағы тақтасы
11.
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, № 1 шағын аудан, "Степногорск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Шаңтөбе кенті "Горняк" Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны № 23 ғимаратының жанындағы тақтасы
12.
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Мир көшесі, "Степногорск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 492 ғимаратының жанындағы тақтасы
13.

город Степногорск, микрорайон № 3, щит у здания № 84 государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры и развития языков города Степногорска
2.
город Степногорск, микрорайон № 1, больничный комплекс, щит у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
3.
город Степногорск, микрорайон № 9, щит у здания № 4 государственного учреждения "Детский дом № 4 для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, город Степногорск" управления образования Акмолинской области
4.
город Степногорск, микрорайон № 6, щит у здания № 13 государственного коммунального казенного предприятия "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации), город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
5.
город Степногорск, микрорайон № 1, щит у здания № 47 государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" при отделе образования города Степногорска
6.
город Степногорск, микрорайон № 4, щит у здания № 47 государственного коммунального казенного предприятия "Горнотехнический колледж, город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
7.
город Степногорск, поселок Аксу, улица Кабылденова, щит у здания № 3 государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры поселка Аксу" при отделе культуры и развития языков города Степногорска
8.
город Степногорск, поселок Аксу, улица Набиева, щит у здания № 26 государственного учреждения "Аппарат акима поселка Аксу"
9.
город Степногорск, поселок Заводской, улица Бауржана Момышулы, щит у здания № 15 государственного учреждения "Аппарат акима поселка Заводской"
10.
город Степногорск, поселок Заводской, улица Мира, щит у здания № 11а государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков города Степногорска
11.
город Степногорск, поселок Шантобе, микрорайон № 1, щит у здания № 23 государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе" при отделе культуры и развития языков города Степногорска"
12.
город Степногорск, поселок Бестобе, улица Мира, щит у здания № 492 государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры и развития языков города Степногорска"
13.

Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Горький көшесі, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бестөбе кентінің № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі № 47 ғимаратының жанындағы тақтасы
14.
Степногорск қаласы, Қарабұлақ селосы, Ленин көшесі, "Қарабұлақ селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 24 ғимаратының жанындағы тақтасы
15.
Степногорск қаласы, Изобильное ауылы, Казахстанская көшесі, "Степногорск қаласының Изобильный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 9 ғимаратының жанындағы тақтасы
16.
Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Степногорское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, "Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 1 ғимаратының жанындағы тақтасы
17.
Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы, Бөгенбай Батыр көшесі, "Степногорск қаласы Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 9 ғимаратының жанындағы тақтасы

город Степногорск, поселок Бестобе, улица Горького, щит у здания № 47 государственного учреждения "Средняя школа № 2 поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска
14.
город Степногорск, село Карабулак, улица Ленина, щит у здания № 24 государственного учреждения "Аппарат акима села Карабулак"
15.
город Степногорск, село Изобильное, улица Казахстанская, щит у здания № 9 государственного учреждения "Аппарат акима села Изобильное города Степногорска"
16.
город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Степногорское, улица Ибрая Алтынсарина, щит у здания № 1 государственного учреждения "Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска"
17.
город Степногорск, село Кырык кудык, улица Богенбай Батыра, щит у здания № 9 государственного учреждения "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска"