2014 жылға арналған, Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың, қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № а-12/501 қаулысы. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қаңтарда № 3937 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 03-46ш/379 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 10.02.2015 № 03-46ш/379 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған, Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың, қосымша тізбесі белгіленсін:
1) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін елу жастан үлкен жастағы ер адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғанда);
2) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін қырық бестен үлкен жастағы әйел адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғанда);
3) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтіндер (үш айдан артық);
4) жиырма бір жастан бастап жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
5) орта және орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
6) бұрын жұмыс істемегендер;
7) емдеу курсынан өткен туберкулезбен ауыратын науқастар;
8) мүгедектік есебінен шығарылғандар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Э.Р. Салықоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска, на 2014 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 13 декабря 2013 года № а-12/501. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2014 года № 3937. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорска Акмолинской области от 10 февраля 2015 года № 03-46ш/379)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорска Акмолинской области от 10.02.2015 № 03-46ш/379).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска, на 2014 год:
1) мужчины в возрасте старше пятидесяти лет до достижения предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
2) женщины в возрасте старше сорока пяти лет до достижения предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
3) длительно неработающие (более трех месяцев);
4) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
5) выпускники организаций среднего и послесреднего образования;
6) ранее неработавшие;
7) больные туберкулезом, прошедшие курс лечения;
8) снятые с учета инвалидности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Салыкову Э.Р.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев