Сотталғандар үшін негізгі жұмыстан немесе оқудан бос уақытта тегін қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № а-12/495 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қаңтарда № 3939 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № а-1/54 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 06.02.2015 № а-1/54 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Степногорск қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Сотталғандар үшін негiзгi жұмыстан немесе оқудан бос уақытта тегiн қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкiмiнiң орынбасары Ә.Қ.Күмпекеевке жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
2013 жылғы 09.12. № а-12/495
Степногорск қаласы әкiмдiгiнiң
қаулысына қосымша
Сотталғандар үшін негiзгi жұмыстан немесе оқудан бос уақытта тегiн қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлерi
1. Аумақты мұздан тазарту.
2. Аумақты қардан тазарту.
3. Аумақты қоқыстан тазарту.
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазарту.
5. Аумақты арам шөптерден тазарту.
6. Отырғызу, ағарту, ағаштарды кесу.
7. Қоршауларды жөндеу және бояу.
8. Ғимараттарды ақтау, бояу.
9. Гүл кумбаларын бөлу.
10. Көгалды қайта қазу.
11. Құрылыс қоқыстарын жинау.

Об определении видов бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 9 декабря 2013 года № а-12/495. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2014 года № 3939. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 6 февраля 2015 года № а-1/54
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 06.02.2015 № а-1/54 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Кумпекеева А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от «09» 12. 2013 года
№ а-12/495
Виды бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время
1. Очистка территории от наледи.
2. Очистка территории от снега.
3. Очистка территории от мусора.
4. Очистка территории от бытовых отходов.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Обрезка, побелка, посадка деревьев.
7. Ремонт и покраска изгороди.
8. Побелка, покраска зданий.
9. Разбивка цветочных клумб.
10. Перекопка газонов.
11. Уборка строительного мусора.