Аршалы ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № А-165 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда № 3719 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қаңтардағы № А-29 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 08.01.2014 № А-29 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 223 ұсынысына сәйкес, Аршалы ауданның әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Т.Ақшинеевке жүктелсін.
3. Осы Аршалы ауданы әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданы әкімі Мұханбеджанов Т.
Аршалы ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 22 сәуірдегі
№ А-165 қаулысына
қосымша
Аршалы ауданы бойынша 2013 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/с
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
1.
Жазғы егіс
15 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін қоса есептегенде
2.
Жазғы арпа
26 мамырдан 4 маусымға дейін
5 маусымға дейін қоса есептегенде
3.
Сұлы
26 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін қоса есептегенде
4.
Қарақұмық

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аршалынскому району на 2013 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 22 апреля 2013 года № А-165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 06 мая 2013 года № 3719. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 8 января 2014 года № А-29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 08.01.2014 № А-29.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства им. А.И. Бараева" от 3 апреля 2013 года № 223, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аршалынскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Б.Т.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района Т.Муханбеджанов
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 22 апреля 2013 года
№ А-165
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Аршалынскому району на 2013 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая пшеница
с 15 мая по 30 мая
до 31 мая включительно
2.
Яровой ячмень
с 26 мая по 4 июня
до 5 июня включительно
3.
Овес
с 26 мая по 30 мая
до 31 мая включительно
4.
Гречиха