Астрахан ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 160 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда № 3743 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 248 ұсынысының негізінде, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері, қосымшаға сәйкес, анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 сәуірдегі
№ 160 қаулысына
қосымша
Астрахан ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/с
Дақылдардың атауы
Оңтайлы себу мерзімдері
Өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
орташа піскен жаздық бидай
18 мамырдан 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
2
орташа кеш жаздық бидай
18 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
3
орташа ерте жаздық бидай
23 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
4
жаздық арпа
27 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
5
сұлы
26 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
6
қарақұмық
25 мамырдан 3 маусымға дейін
4 маусымға дейін
7
бұршақ
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
8
жасымық
18 мамырдан 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
9
ноқат
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
10
майлы тұқымға арналған күнбағыс

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2013 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 29 апреля 2013 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 мая 2013 года № 3743
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева" от 11 апреля 2013 года № 248, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение к постановлению
акимата Астраханского района
от 29 апреля 2013 года № 160
Сроки представления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2013 год
№ п/п
Наименование культур
Оптимальные сроки сева
Сроки представления заявок
1
яровая пшеница среднеспелая
с 18 мая по 26 мая
до 27 мая
2
яровая пшеница среднепоздняя
с 18 мая по 23 мая
до 24 мая
3
яровая пшеница среднеранняя
с 23 мая по 30 мая
до 31 мая
4
яровой ячмень
с 27 мая по 5 июня
до 6 июня
5
овес
с 26 мая по 30 мая
до 31 мая
6
гречиха
с 25 мая по 3 июня
до 4 июня
7
горох
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
8
чечевица
с 18 мая по 26 мая
до 25 мая
9
нут
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
10
подсолнечник на маслосемена

18 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
11
зығыр
18 мамырдан 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
12
мақсары
17 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
13
картоп
17 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
14
көкөніс
20 мамырдан 15 маусымға дейін
16 маусымға дейін
15
Көктемгі көпжылдық астық тұқымды және бұршақты шөптерді егу
17 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
16
сүрлемге арналған жүгері
20 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
17
судандық шөп
20 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін

с 18 мая по 23 мая
до 24 мая
11
лен
с 18 мая по 26 мая
до 27 мая
12
сафлор
с 17 мая 23 мая
до 24 мая
13
картофель
с 17 мая по 25 мая
до 26 мая
14
овощи
с 20 мая по 15 июня
до 16 июня
15
весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 17 мая по 25 мая
до 26 мая
16
кукуруза на силос
с 20 мая по 25 мая
до 26 мая
17
суданская трава
с 20 мая по 28 мая
до 29 мая