2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 3955 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2077222,3 мың теңге соның ішінде:
салықтық түсімдер – 362373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4389,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 47185,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1663274,5 мың теңге;
2) шығындар – 2066625,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 47856,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52782,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4926,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 42980,5 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 42980,5 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -80239,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 80239,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 5C-38-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 4 қосымшаға сәйкес 2014 жылғы аудандық бюджеттің көлемінде нысаналы трансферттер және республикалық бюджеттің бюджеттік несиелері қарастырылғаны ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2014 жылғы аудандық бюджеттің көлемінде облыстық бюджеттің нысаналы трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
3-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде 1312176,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен аудандық бюджетке бөлінетін бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 25.04.2014 № 5C-30-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 4926,0 мың теңге сомасында 2014 жылы аудандық бюджетте бюджеттік несиені өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2014 жылғы ауданның жергілікті атқару органының резерві 4500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2014 года № 3955
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014–2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2077222,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 362373,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4389,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 47185,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1663274,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2066625,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47856,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52782,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4926,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42980,5 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 42980,5 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80239,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80239,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2014 № 5С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
3-1. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2014 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района в сумме 1312176,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2014 № 5С-30-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2014 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 4926,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 4500,0 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 08.11.2014 № 5C-37-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес, ауылдық жерлерде қызмет істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары жалақылар мен ставкалар белгіленсін.
7. 6 қосымшаға сәйкес, 2014 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округінің жергілікті бюджеттік бағдарламаларына берілген шығын көлемі бекітілсін.
8. 7 қосымшаға сәйкес, 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын, аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
9. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Н.Сембаев
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2014 № 5С-37-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованного с районным маслихатом.
7. Утвердить прилагаемый объем затрат местных бюджетных программ поселка, села, сельских округов на 2014 год, согласно приложению 6.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 7.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата                                  Н.Сембаев
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

299,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
9633,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
36000,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
36000,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
90844,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
68197,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5135,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
40751,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
16537,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4875,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
899,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12450,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5580,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4672,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2198,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10197,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4891,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2228,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3078,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34145,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7152,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7152,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
9361,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9361,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10062,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

299,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
9633,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36000,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
36000,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
90844,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
68197,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5135,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
40751,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
16537,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4875,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
899,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12450,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5580,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4672,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2198,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
10197,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4891,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2228,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3078,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34145,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7152,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7152,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
9361,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
9361,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10062,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения

304550,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
162624,0
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
59,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
59,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
339,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
339,2
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2313,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
2313,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9892,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген көмекті енгізуге
9038,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
229,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік жәрдемақы төлеуге
406,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
219,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3120,4
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3120,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
201,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
201,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137,4
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
84,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге

304550,0
Целевые текущие трансферты
162624,0
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
59,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
59,6
Аппарат акима района (города областного значения)
339,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
339,2
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2313,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2313,2
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9892,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9038,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
229,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
406,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
219,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3120,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3120,4
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
201,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
201,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137,4
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

49105,0
Петровка ауылындағы су тартқыш салу және скважина бұрғылау
40039,0
Бюджеттік несиелер
52782,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52782,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
52782,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-26-4 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 5C-38-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ

49105,0
Бурение скважин и строительство водовода в селе Петровка
40039,0
Бюджетные кредиты
52782,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52782,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
52782,0
Приложение 5
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2013 года
№ 5С-26-4
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2014 № 5С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО

99330,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
76698,3
соның ішінде
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1985,0
Басқару органдарының материялдық-техникалық базасын бекіту
1985,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12386,3
Бала бақшалар үшін кұрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алу
8358,6
Мектептер үшін спорттық құралдарды сатып алу
1977,7
Новочеркасск орта мектебінде күрделі жөндеу жұмысын жүргізу үшін мемлекеттік сараптамамен жобалық-сметалық құжаттамаларды дайындау
2050,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8000,0
Жылумен жабдықтау объектілерін жылу беру мерзіміне дайындауға
8000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
54327,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53941,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы жануарларының (50%-ға дейін) құнын өтеуге
386,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
22632,2
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8632,2
Астрахан ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құру (4-кезек)
5080,9
Петровка ауылында су тартқышты салу және сважинаны бұрғылау
3551,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14000
"Комхоз" шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғы капиталын арттыруға
14000
Астрахан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-26-4 шешіміне
6 қосымша
2014 жылға ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 5C-38-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома, мың теңге
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
173906,3
Астрахан ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
42259,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14211,8
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
3973,3
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
6943,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
805,3
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
470,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7700,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1906,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

99330,5
Целевые текущие трансферты
76698,3
в том числе
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1985,0
На укрепление материально-технической базы органов управления
1985,0
Отдел образования района (города областного значения)
12386,3
На приобретение и установку блочно-модульных котельных для школ
8358,6
На приобретение спортивного инвентаря для школ
1977,7
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на проведение капитального ремонта Новочеркасской средней школы
2050,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8000,0
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
8000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
54327,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
53941,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
386,0
Целевые трансферты на развитие
22632,2
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8632,2
Реконструкция системы водоснабжения села Астраханка (4 очередь)
5080,9
Бурение скважин и строительство водовода в селе Петровка
3551,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14000
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз"
14000
Приложение 6
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2013 года
№ 5С-26-4
Бюджетные программы сельских округов на 2014 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2014 № 5С-38-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Программа
Наименование
Всего
173906,3
Астраханский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
42259,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14211,8
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3973,3
008
Освещение улиц населенных пунктов
6943,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
805,3
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
470,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7700,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1906,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

375,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2085,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
541,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-26-4 шешіміне
7 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

375,9
022
Капитальные расходы государственного органа
2085,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
541,0
Приложение 7
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2013 года
№ 5С-26-4
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь