2013 жылға Бұланды ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № А-01/34 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 3640 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № а-04/105 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 10.04.2014 № а-04/105 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережелеріне сәйкес, жұмыс іздеуде қиыншылық көрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау, оларды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында Бұланды ауданының әкімдігі қаулы етеді:
1. 2013 жылға Бұланды ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2013 жылға Бұланды ауданындағы ұйымдардың қоса берілген тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері, қаржыландыру көздері, сұраныс және ұсыныстар бекітілсін.
3. «Бұланды ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2013 жылға бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

Об организации общественных работ в Буландынском районе на 2013 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 9 января 2013 года № А-01/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 января 2013 года № 3640. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10 апреля 2014 года № а-04/105
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10.04.2014 № а-04/105 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года, «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Буландынском районе в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций в Буландынском районе, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников, источники финансирования, спрос и предложения на общественные работы на 2013 год.
3. Государственному учреждению «Отдел экономики и финансов Буландынского района» обеспечить финансирование общественных работ согласно утвержденному плану финансирования на 2013 год.