Бұланды ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № А-04/166 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 мамырда № 3730 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № а-04/105 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 10.04.2014 № а-04/105 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12 тармағына сәйкес, "А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығының ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 265 қорытындысының негізінде, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Қ. Смағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 24 сәуірдегі
№ А-04/166 қаулысына
қосымша
Бұланды ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/р
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Оңтайлы себу мерзімдері
Субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
1.
Орташа кеш пісетін жаздық бидай
15 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
2.
Орташа пісетін жаздық бидай
18 мамырдан 26 мамырға дейін
27 мамырға дейін
3.
Орташа ерте пісетін жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Буландынскому району на 2013 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 24 апреля 2013 года № А-04/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 мая 2013 года № 3730. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10 апреля 2014 года № а-04/105
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10.04.2014 № а-04/105 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" от 17 апреля 2013 года № 265, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Буландынскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Смагулова О.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение
к постановлению акимата
Буландынского района
от 24 апреля 2013 года
№ А-04/166
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Буландынскому району на 2013 год
№ п/п
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая пшеница среднепоздняя
с 15 мая по 23 мая
до 24 мая
2.
Яровая пшеница среднеспелая
с 18 по 26 мая
до 27 мая
3.
Яровая пшеница среднеранняя

22 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
4.
Арпа
27 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
5.
Сұлы
25 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
6.
Қарақұмық
25 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
7.
Бұршақ
15 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
8.
Нут
15 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамырға дейін
9.
Жасымық
18 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
10.
Тұқымға арналған күнбағыс
15 мамырдан 20 мамырға дейін
21 мамырға дейін
11.
Рапс
15 мамырдан 23 мамырға дейін
24 мамырға дейін
12.
Зығыр
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
13.
Картоп
15 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
14.
Бақша және көкөніс дақылдары
10 мамырдан 15 маусымға дейін
16 маусымға дейін
15.
Біржылдық шөптер
17 мамырдан 29 мамырға дейін
30 мамырға дейін
16.
Көпжылдық дәнді және ірі бұршақты дақылдардың көктемгі егісі
10 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамырға дейін
17.
Судан шөбі
17 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
18.
Сүрлемге арналған күнбағыс
15 мамырдан 20 мамырға дейін
21 мамырға дейін
19.
Сүрлемге арналған жүгері
17 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін

с 22 по 30 мая
до 31 мая
4.
Ячмень
с 27 мая по 5 июня
до 6 июня
5.
Овес
с 25 мая по 30 мая
до 31 мая
6.
Гречиха
с 25 мая по 5 июня
до 6 июня
7.
Горох
с 15 по 28 мая
до 29 мая
8.
Нут
с 15 по 17 мая
до 18 мая
9.
Чечевица
с 18 по 28 мая
до 29 мая
10.
Подсолнечник на маслосемена
с 15 по 20 мая
до 21 мая
11.
Рапс
с 15 по 23 мая
до 24 мая
12.
Лен
с 18 по 25 мая
до 26 мая
13.
Картофель
с 15 по 25 мая
до 26 мая
14.
Овощные и бахчевые культуры
с 10 мая по 15 июня
до 16 июня
15.
Однолетние травы
с 17 по 29 мая
до 30 мая
16.
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 10 по 17 мая
до 18 мая
17.
Суданская трава
с 17 по 25 мая
до 26 мая
18.
Подсолнечник на силос
с 15 по 20 мая
до 21 мая
19.
Кукуруза на силос
с 17 по 25 мая
до 26 мая