Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 5С-16/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда № 3744 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 181 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.08.2014 № 181 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3575 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда "Бұланды таңы" газетінде, 2013 жылғы 18 қаңтарда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3071019 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 386433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18511 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 36420 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2629655 мың теңге;
шығындар - 3090884,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -1136 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1136 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 13500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 13500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -32229,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 32229,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33365,7 мың теңге.";
4-тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Аудандық бюджетте 2013 жылға 1090866 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:";

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2013 года № 5С-16/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 мая 2013 года № 3744. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2014 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.08.2014 № 181).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Бұланды таңы", 18 января 2013 года в газете "Вести Бұланды жаршысы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 3071019 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 386433 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 18511 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 36420 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2629655 тысяч тенге;
2) затраты - 3090884,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -1136 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 13500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 13500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -32229,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 32229,7 тысяч тенге:
поступления займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 1136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 33365,7 тысяч тенге.
абзац первый пункта 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в сумме 1090866 тысяч тенге, в том числе:";

4-тармақтың 1)-тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) республикалық бюджеттен 365474 мың теңге сомасында дамуға арналған нысаналы трансферттер, соның ішінде:
135474 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
200000 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
30000 мың теңге тұрғын үй кезегінде тұрғандарға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға және (немесе) салуға, жобалауға;";

подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 365474 тысячи тенге, в том числе:
135474 тысячи тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
200000 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
30000 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда на строительство жилья для очередников;";

Бұланды аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 16-сессияның
төрағасы                                   В.Варданян
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының

приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 16 очередной
сессии                                     В.Варданян
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата