Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қарашадағы № 5С-21/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада № 3883 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 181 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.08.2014 № 181 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3575 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған)  шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер - 3098357,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 402423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4681 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 42260 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2648993,8 мың теңге;
2) шығындар - 3110723,5 мың теңге;»;
2-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
«басқа да салықтар;»;
2-тармақтың 2) тармақшасы келесі мазмұндағы бесінші және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
«мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсімдері;
басқа да салықтық емес түсімдер;»;

О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 7 ноября 2013 года № 5С-21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2013 года № 3883. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2014 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.08.2014 № 181).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликовано 11 января 2013 года в газете «Бұланды таңы» и 18 января 2013 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы - 3098357,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 402423 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 4681 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 42260 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2648993,8 тысяч тенге;
2) затраты - 3110723,5 тысяч тенге;»;
подпункт 1) пункта 2 дополнить двенадцатым абзацем следующего содержания:
«прочие налоги;»;
подпункт 2) пункта 2 дополнить пятым и шестым абзацами следующего содержания:
«поступления части чистого дохода государственных предприятий;
прочие неналоговые поступления;»;

2-тармақтың 3) тармақшасы келесі мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
«мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 21-сессияның
төрағасы                                   Е.Ахметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының

подпункт 3) пункта 2 дополнить третьим абзацем следующего содержания:
«продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;»;
приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 21 внеочередной
сессии                                     Е.Ахметов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата