Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 "Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 5С 16-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде № 3766 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.03.2014 № 41 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3594 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 914562,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 105000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 861 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 805699,7 мың теңге;
2) шығындар – 924943,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 3283 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 5193 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1910 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11500 мың теңге;
мемлекеттік активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -25164 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25164 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 5193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1910 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 21881 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2013 года № 5С16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2013 года № 3766. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2014 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3594, опубликованное 18 января 2013 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 914562,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 105000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 861 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 805699,7 тысяч тенге;
2) затраты – 924943,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3283 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1910 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25164 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25164 тысяч тенге:
поступление займов – 5193 тысяч тенге;
погашение займов – 1910 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21881 тысяч тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессияның төрағасы                         Ж.Алпыспаев
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы               Т.Вавшко
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Д.Жұрымбаев
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 маусымдағы
№ 5С 16-2 шешіміне
1 қосымша
Ауданның 2013 жылға арналған бюджеті
санаты
Сома, мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
I. Түсімдер

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж.Алпыспаев
Исполняющая обязанности
секретаря районного маслихата              Т.Вавшко
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Д.Журумбаев
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 28 июня 2013 года № 5С 16-2
Бюджет района на 2013 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
I. Доходы