Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С 23-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 3963 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 14 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 28.01.2015 № 14 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабы 2 тармағына, 75 бабы 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 943030,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 129564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1816 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1522 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 810128,8 мың теңге;
2) шығындар – 939968,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 5611,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 7827,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9555 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9555 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -12104,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12104,2 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 7827,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2216,5 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6493,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 10.11.2014 № 5С31-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудан бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіптік қызмет жүргізгені үшін алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік кәсіпорындардан таза табыс бөлігінің түсетін кірістер;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;

О бюджете района на 2014-2016 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2013 года № 5С 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2014 года № 3963. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2015 года № 14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2015 № 14).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 943030,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 129564 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1816 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1522 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 810128,8 тысяч тенге;
2) затраты – 939968,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5611,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7827,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9555 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9555 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12104,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12104,2 тысяч тенге:
поступление займов – 7827,5 тысяч тенге;
погашение займов – 2216,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6493,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2014 № 5С31-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящейся в государственной собственности;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;

3) трансферттерден түсімдер, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
дамытуға арналған нысаналы трансферттер;
субвенциялар.
3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 2014 жылға 651559 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, 4 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, 5 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012 және 2013 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 2216 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.
7. Жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.06.2014 № 5С28-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Қазақстан Республикасының заңдарына, сәйкес ауылдық жерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифті ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауыл, ауылдық округтердің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       И.Шарафутдинов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының

3) поступлений трансфертов, в том числе:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.
3. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрена из областного бюджета субвенция на 2014 год в сумме 651559 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012 и 2013 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2216 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 1000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.06.2014 № 5С28-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Установить, согласно законодательству Республики Казахстан, специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2014 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы сел, сельских округов на 2014 год, согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        И.Шарафутдинов
Секретарь районного
маслихата                                  Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата

55424
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1182,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
74264
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
70474
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3790
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19382
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18012
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
78
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
175
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1117
02
Қорғаныс
683
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
683
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
367
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
316
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
253,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
253,6
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
253,6
04
Бiлiм беру
512275,7
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
512275,7
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
27648
004
Жалпы білім беру
380653,5
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1106,2
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5152
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4904
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5335
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87477
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
38000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

55424
003
Капитальные расходы государственного органа
1182,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
74264
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
70474
022
Капитальные расходы государственного органа
3790
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19382
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18012
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
78
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
175
015
Капитальные расходы государственного органа
1117
02
Оборона
683
122
Аппарат акима района (города областного значения)
683
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
367
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
316
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
253,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
253,6
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
253,6
04
Образование
512275,7
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
512275,7
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
27648
004
Общеобразовательное обучение
380653,5
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1106,2
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5152
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4904
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5335
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87477
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
38000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С 23-1 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 29.04.2014 № 5С26-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
Барлығы
55 615
Ағымдағы нысаналы трансферттер
47 281
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
23 038
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 040
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
4 097
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5 335
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
7 608
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 161
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмек
6 259
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
740
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеу
162
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
42
Бюджеттік несиелер
8 334
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
8 334
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
8 334
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С 23-1 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған облыс бюджеттерiнен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 29.09.2014 № 5С 30-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
111 288,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
111 288,8
оның iшiнде:
Ауданның ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
14 275
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
14 275
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
08
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 26 декабря 2013
года № 5С 23-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29.04.2014 № 5С26-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма
Всего
55 615
Целевые текущие трансферты
47 281
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
23 038
Отдел образования, физической культуры и спорта района
17 040
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 335
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
7 608
Отдел занятости и социальных программ района
7 161
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6 259
На выплату государственной адресной социальной помощи
740
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
162
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
42
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
42
Бюджетные кредиты
8 334
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
8 334
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 334
Приложение 5
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 26 декабря 2013
года № 5С 23-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29.09.2014 № 5С 30-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
111 288,8
Целевые текущие трансферты
111 288,8
в том числе:
Отдел ветеринарии района
14 275
На проведение противоэпизоотических мероприятий
14 275
Отдел образования, физической культуры и спорта района

73651
Мектептерге құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алуға
71951
Мектептерге спорттық құралдар сатып алуға
1700
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23362,8
Егіндікөл ауданы бойынша сумен жабдықтау жүйесін, су айдау мұнарасын жөндеуге және жабдықтарды ауыстыру
20362,8
Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға

73651
На приобретение и установку блочно-модульных котельных для школ
71951
На приобретение спортивного инвентаря для школ
1700
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
23362,8
На текущий ремонт сетей водоснабжения, водонапорной башни и замена оборудования по Егиндыкольскому району
20362,8
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения

3000
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С 23-1 шешіміне
6 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

3000
Приложение 6
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 26 декабря 2013
года № 5С 23-1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2014 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)