Ерейментау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № А-9/443 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қазанда № 3831 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қазандағы № а-10/335 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 12.10.2017 № а-10/335 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылған Ерейментау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 29 августа 2013 года № А-9/443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 октября 2013 года № 3831. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12 октября 2017 года № а-10/335
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12.10.2017 № а-10/335 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ.Көшкінбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Мұханбеджанов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 тамыздағы
№ а-9/443 қаулысымен
бекітілді
Ерейментау ауданында мектепке дейінгі оқыту мен тәрбие беру мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың төлем мөлшері

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Муханбеджанов
Утверждено
постановлением акимата
Ерейментауского района
от 29 августа 2013 года
№ а-9/443
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 13.09.2016 № а-9/388 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ауданның атауы
Мектепке дейінгі оқыту мен тәрбие беру ұйымы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі мекемелерде айына (теңге) жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Ерейментау
Бала бақша
Мектеп жанындағы күні толық емес келумен шағын орталық
Мектеп жанындағы күні толық емес келумен шағын орталық
Бала бақша
Мектеп кезінде толық емес келумен шағын орталық
Мектеп кезінде толық емес келумен шағын орталық
мемлекеттік

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 13.09.2016 № а-9/388 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование
района
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Ерейментауский
Детский сад
Мини-центр с неполным днем пребывания
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр самостоятельный с неполным днем пребывания
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
государственный