Еңбекшілдер ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № С-15/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда № 3752 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № С-4/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 27.09.2016 № С-4/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабына сәйкес Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Еңбекшілдер ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. "Еңбекшілдер ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2011 жылғы 16 ақпандағы № С-29/4 Еңбекшілдер аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-10-136 болып тіркелген, 2011 жылғы 18 наурызда "Жаңа дәуір" газетінде және 2011 жылғы 19 наурызда "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
О.Жомартов
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Есполов
КЕЛІСІЛДІ
Еңбекшілдер ауданының әкімі А.Садуақасұлы
Еңбекшiлдер аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 сәуірдегі
№ С-15/7 шешiмiне
қосымша
Еңбекшілдер ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Енбекшильдерском районе
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2013 года № С-15/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2013 года № 3752. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27 сентября 2016 года № С-4/2
Сноска. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27.09.2016 № С-4/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Енбекшильдерском районе согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Енбекшильдерском районе" от 16 февраля 2011 года № С-29/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-136, опубликовано 18 марта 2011 года в газете "Жаңа дәуір" и 19 марта 2011 года в газете "Сельская новь").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Енбекшильдерского
районного маслихата
О.Жомартов
Секретарь Енбекшильдерского
районного маслихата
С.Есполов
СОГЛАСОВАНО
Аким Енбекшильдерского района А.Садуакасулы
Приложение к решению
Енбекшильдерского районного маслихата
от 26 апреля 2013 года № С-15/7
Места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Енбекшильдерском районе