2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 3960 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 478 528,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 598 683 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 418,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 400 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 816 026,4 мың теңге;
2) шығындар – 2 481 809 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 263 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 849 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 751 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -15 294,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 15 294,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 24.11.2014 № С-33/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, соның ішінде:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдерден, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекеттік меншігінде мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2013 года № С-25/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2014 года № 3960
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 478 528,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 598 683 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 418,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 816 026,4 тысяч тенге;
2) затраты – 2 481 809 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 263 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 751 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 294,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 294,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2014 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;
прочие неналоговые поступления.
3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.

3. 2014 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, 1 126 819 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 25.05.2014 № С-29/4 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында 6 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджет шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерде тұрып, қызмет істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелері мамандарының айлық еңбек ақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне 25 пайыз қосымша төлем ақы қарастырылды.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 701 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 22.10.2014 № С-32/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 2014 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 5031,7 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары заңмен белгіленген тәртіпте пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 28.02.2014 № С-27/3 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 25.05.2014 № С-29/4 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес 2014 жылға арналған аудан бюджетінде қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты бағдарламалары бойынша шығындар ескерілсін.
9. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Ү.Кшенова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С.Есполов
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының

3. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2014 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 5.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен объем субвенций в сумме 1 126 819 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2014 № С-29/4 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. В составе расходов районного бюджета на 2014 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности, организаций образования, социального обеспечения, культуры, финансируемых из районного бюджета.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 701 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 22.10.2014 № С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год, в установленном законом порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2014 года, в сумме 5031,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2014 № С-27/3 (вводится в действие с 01.01.2014); редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2014 № С-29/4 (вводится в действие с 01.01.2014)..
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
8. Учесть в районном бюджете на 2014 год затраты по программам аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        У.Кшенова
Секретарь районного
маслихата                                  С.Есполов
СОГЛАСОВАНО
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        А.Садуақасұлы
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного маслихата

1848
5
Ойын бизнесіне салық
170
2
Тіркелген салық
170
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1550
1
Мемлекеттік баж
1550
2
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардан, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
820
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
550
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
35
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
130
9
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
1
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
4
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
2
Салықтық емес түсiмдер
34418,9
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
591,9
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
340
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
340
5
Мемлекеттік меншiгінде мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
250
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кiрiстер
0
9
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін кірістер
250
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,9
6
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1,9
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды,қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
231
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды,қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
231
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды,қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
231
6
Өзге де салықтық емес түсімдер
33596
1
Өзге де салықтық емес түсімдер
33596
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы

1848
5
Налог на игорный бизнес
170
2
Фиксированный налог
170
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1550
1
Государственная пошлина
1550
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
820
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
550
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
35
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
130
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформления) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
1
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж. и калибра до 4,5 мм. включительно)
4
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
10
2
Неналоговые поступления
34418,9
1
Доходы от государственной собственности
591,9
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
340
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
340
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
250
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
9
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
250
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1,9
6
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
1,9
2
Поступление от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
231
1
Поступление от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
231
2
Поступление от реализации товаров (работ,услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
231
6
Прочие неналоговые поступления
33596
1
Прочие неналоговые поступления
33596
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета

2048
5
Ойын бизнесіне салық
170
2
Тіркелген салық
170
7
Басқа да салықтар
0
1
Басқа да салықтар
0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1811
1
Мемлекеттік баж
1811
2
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардан, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
970
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
650
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
40
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
130
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
4
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Джойылдан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
7
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
2
Салықтық емес түсiмдер
34473
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1350
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекеттік меншiгінде мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1350
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кiрiстер

2048
5
Налог на игорный бизнес
170
2
Фиксированный налог
170
7
Прочие налоги
0
1
Прочие налоги
0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1811
1
Государственная пошлина
1811
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
970
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
650
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
40
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
130
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
4
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Джойл и калибра до 4,5 миллиметра включительно)
7
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
10
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
0
2
Неналоговые поступления
34473
1
Доходы от государственной собственности
1350
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1350
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа

970
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
650
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
40
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
130
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
4
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден  жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Джойылдан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
7
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
2
Салықтық емес түсiмдер
34473
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1350
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекеттік меншiгінде мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1350
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кiрiстер
1100
9
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін кірістер
250
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
0
6
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
0
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
5
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
33123
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
33123
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
33123
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
28000
1
Мемлекеттік мекемелерге  бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
0
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
28000
1
Жерді сату
28000
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
28000
4
Трансферттердің түсімдері
967675
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
967675
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
967675
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
0
2
Нысаналы даму трансферттері
0
3
Субвенциялар
967675
Функционалдық топ
Сома
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар

970
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
650
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
40
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
130
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
4
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Джойл и калибра до 4,5 миллиметра включительно)
7
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
10
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
0
2
Неналоговые поступления
34473
1
Доходы от государственной собственности
1350
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1350
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1100
9
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
250
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
0
6
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
0
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
0
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0
6
Прочие неналоговые поступления
33123
1
Прочие неналоговые поступления
33123
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
33123
3
Поступления от продажи основного капитала
28000
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
2
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
3
Продажа земли и нематериальных активов
28000
1
Продажа земли
28000
1
Поступления от продажи земельных участков
28000
4
Поступления трансфертов
967675
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
967675
2
Трансферты из областного бюджета
967675
1
Целевые текущие трансферты
0
2
Целевые трансферты на развитие
0
3
Субвенции
967675
Функциональная группа
Сумма
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты

39200
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
11691
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10490
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9557
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
644
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
289
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
126
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
72927
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
96433
Ауданның құрылыс бөлімі
96433
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
96433
Бюджеттік кредиттер
11112
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
11112
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
11112
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2
шешіміне 6 қосымша
2014 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 24.11.2014 № С-33/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
450146,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196259,3
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1985
Басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
1985
Ауданның білім бөлімі
76036,7
Мектептерге құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алуға
47178,4
Мектептерге спорттық құралдар сатып алуға
1677,7
Степняк қаласының оқу-өндіріс комбинатының ғимаратын абаттандыру және ағымдағы жөндеу
27180,6
Ауданның ветеринария бөлімі
43642
Санитарлы союға жолданған ауыл шаруашылық малдардың құнын өтеуге
5019
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
38623
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
74595,6
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу
71595,6
Жылумен жабдықтаушы объектілерін жылу беру маусымына дайындауға

39200
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
11691
Отдел занятости и социальных программ района
10490
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9557
На выплату государственной адресной социальной помощи
644
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
289
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
126
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
126
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
72927
Целевые трансферты на развитие
96433
Отдел строительства района
96433
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96433
Бюджетные кредиты
11112
Отдел экономики и финансов района
11112
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
11112
Приложение 6 к решению
Енбекшильдерского районного маслихата
от 23 декабря 2013 года № С-25/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2014 № С-33/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
450146,4
Целевые текущие трансферты
196259,3
в том числе:
Аппарат акима района в городе,города районного значения,поселка, села,сельского округа
1985
На укрепление материально-технической базы органов управления
1985
Отдел образования района
76036,7
На приобретение и установку блочно-модульных котельных для школ
47178,4
На приобретение спортивного инвентаря для школ
1677,7
На благоустройство и текущий ремонт здания учебно-производственного комбината в г Степняк
27180,6
Отдел ветеринарии района
43642
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
5019
На проведение противоэпизоотических мероприятий
38623
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
74595,6
На текущий ремонт автомобильных дорог
71595,6
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения