2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қаңтарда № 3940 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 02.02.2015 № 23 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2801811,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 686194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24609,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 52999 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2038009,6 мың теңге;
2) шығындар 2820509,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 7022 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 8334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1312 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 14000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтер сатып алу 14000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-39719,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 39719,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 12.11.2014 № 35/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетке әлеуметтік салықты бөлу нормативі 100 пайыз мөлшерінде көзделгені ескерілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен 1318391 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен көзделген нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2013 года № 27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2014 года № 3940. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 02.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 2801811,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 686194 тысячи тенге;
неналоговые поступления 24609,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 52999 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2038009,6 тысяч тенге;
2) затраты 2820509,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7022 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 8334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1312 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 14000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 14000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-39719,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39719,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2014 № 35/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть норматив распределения социального налога в районный бюджет в размере 100 процентов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 1318391 тысяча тенге.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2014 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района.

6. 2014 жылы бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу 1312 мың теңге сомасында көзделсін.
7. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 12.11.2014 № 35/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Аудандық бюджеттің шығындарының құрамында аудандық бюджеттен қаржыланатын ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет салаларының мамандарына, осы қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар тізбеге сәйкес қаралғаны есепке алынсын.
9. 2014 жылға арналған бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Предусмотреть погашение основного долга по бюджетным кредитам в 2014 году в сумме 1312 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2014 № 35/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть в составе расходов районного бюджета специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности, должностные оклады и тарифные ставки, повышенные на двадцать пять процентов, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, финансируемых из районного бюджета, согласно перечню.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения на 2014 год, согласно приложению 6.

10. Аудан бюджетінің ішінде 789 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған қала, кент, әрбір село, селолық округтердің бюджеттік бағдарламалары көзделгені есепке алынсын.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2
шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

10. Учесть, что в бюджете района предусмотрены бюджетные программы города, поселка, каждого села, сельского округа на 2014-2016 годы, согласно приложениям 789.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Господарь
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года
№ 27/2
Районный бюджет на 2014 год

153875
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102186,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114207,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113554,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17284,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20157,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20307,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2009,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5304
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14165,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
573,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
424
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18707,5
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1630
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3275,8
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9715
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
653
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
653
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
374851,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1852,8
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1852,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10176,8
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10176,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
156154,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
136969,7
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
18418,6
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның жетіспейтін объектілерін салу және/немесе дамыту

153875
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102186,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
114207,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113554,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17284,7
002
Программа занятости
20157,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20307,3
005
Государственная адресная социальная помощь
2009,5
006
Оказание жилищной помощи
5304
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14165,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
573,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
424
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18707,5
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1630
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3275,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9715
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
653
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
653
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
374851,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1852,8
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1852,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
10176,8
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10176,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
156154,5
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
136969,7
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18418,6
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

154274
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
154274
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27455
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24721
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
423
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
474
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1837
02
Қорғаныс
2435
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2435
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1903
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
532
04
Бiлiм беру
1458105
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
48659
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
48659
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1409446
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10989
003
Жалпы білім беру
1317674
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12152
006
Балаларға қосымша білім беру
42694
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21202
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126307
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126307
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18069
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27573
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21926
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2200
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

154274
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
154274
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27455
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24721
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
423
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
474
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1837
02
Оборона
2435
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2435
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1903
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
532
04
Образование
1458105
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48659
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
48659
464
Отдел образования района (города областного значения)
1409446
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10989
003
Общеобразовательное обучение
1317674
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12152
006
Дополнительное образование для детей
42694
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21202
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
126307
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126307
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18069
002
Программа занятости
27573
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21926
005
Государственная адресная социальная помощь
2200
006
Оказание жилищной помощи

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 12.11.2014 № 35/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
318 923
Ағымдағы нысаналы трансферттер
310 589
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
75 736
Ауданның бiлiм бөлімі
179 235
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
153 875
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
8 194
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
17 166
Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты
26 088
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
26 088
Курский ауылы әкімінің аппараты
18 038
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 038
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10 839
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9 066
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1 622
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
151
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
653
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
42
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және жарықтық қондырғыларды орнықтыруға
611
Бюджеттік несиелер
8 334
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
8 334
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8 334
Есіл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2
шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 12.11.2014 № 35/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
409 029,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
213 152,3
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
80 956,3
Аудан мектептеріне құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алу
67 511
Аудан мектептеріне спорттық құралдар сатып алу

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2014 № 35/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
318 923
Целевые текущие трансферты
310 589
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
75 736
Отдел образования района
179 235
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
153 875
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
8 194
оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
17 166
Аппарат акима Зареченского сельского округа
26 088
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
26 088
Аппарат акима села Курское
18 038
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 038
Отдел занятости и социальных программ района
10 839
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 066
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 622
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
151
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
653
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
42
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
611
Бюджетные кредиты
8 334
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
8 334
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 334
Приложение 5 к решению
Есильского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года
№ 27/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2014 № 35/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
409 029,6
Целевые текущие трансферты
213 152,3
в том числе:
Отдел образования района
80 956,3
На приобретение блочно-модульных котельных для школ района
67 511
На приобретение спортивного инвентаря для школ района

2 417,7
Есіл ауданы Калачи ауылдық орта мектебі оқушыларының тамақтануын күшейтуге
2 422,2
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
8 605,4
Ауданның ветеринария бөлімі
27 451
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
27 065
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50%-ға дейін) өтеу
386
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 760
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
102 760
Раздольный ауылы әкімінің аппараты
1 985
Басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
1 985
Нысаналы даму трансферттерi

2 417,7
На усиление питания учащихся средней школы села Калачи Есильского района
2 422,2
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 605,4
Отдел ветеринарии района
27 451
На проведение противоэпизоотических мероприятий
27 065
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
386
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
102 760
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
102 760
Аппарат акима села Раздольное
1 985
На укрепление материально-технической базы органов управления
1 985
Целевые трансферты на развитие

195 877,3
Ауданның құрылыс бөлімі
152 388,3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
136969,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
15418,6
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43489
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
29489
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
14000
Есіл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/2 шешіміне
6 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттiң атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тiзбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Есіл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/2 шешіміне
7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

195 877,3
Отдел строительства района
152 388,3
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
136969,7
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15418,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
43489
На развитие коммунального хозяйства
29489
На увеличение уставного капитала юридических лиц
14000
Приложение 6 к решению
Есильского районного Маслихата
от 27 декабря 2013 года
№ 27/2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Есильского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года
№ 27/2
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа