Жарқайың аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 5С-23/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3782 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 03-2/73 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 11.03.2014 № 03-2/73 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 4 тармағының 4)5) тармақшаларына, 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/2 Жарқайың аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3585 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 286 215,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 247 981,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7 005,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 028 229,0 мың теңге;
2) шығындар - 2 329 384,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - -501,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 501,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 3 558,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 3 558,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -46 226,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 46 226,4 мың теңге.
7-1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«7-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2013 жылдың 1 қаңтарында 46 727,4 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін.»;

О внесении изменений и дополнений в решение Жаркаинского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15 июля 2013 года № 5С-23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2013 года № 3782. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11 марта 2014 года № 03-2/73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2014 № 03-2/73).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4)5) пункта 4 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3585, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 286 215,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 247 981,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 7 005,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 000,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 2 028 229,0 тысяч тенге;
2) затраты - 2 329 384,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -501,0 тысяча тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 501,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 3 558,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 3 558,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -46 226,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 226,4 тысячи тенге.»
пункт 7-1 изложить в новой редакции:
«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2013 года, в сумме 46 727,4 тысячи тенге.»;

келесі мазмұндағы 7-2 және 7-3 тармақтармен толықтырылсын:
«7-2. Аудандық бюджеттің шығыстарында 2012 жылы пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) 2 591,4 мың теңге сомасындағы облыстық бюджетке нысаналы трансферттер қайтарылу қарастырылғаны ескерілсін;
7-3. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2012 жылы республикалық бюджеттен бөлінген дамытуға арналған нысаналы трансферттердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2013 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен 21 700,0 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін.».
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев
Жарқайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 5С-23/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 5С-14/2 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. Түсімдер

дополнить пунктами 7-2 и 7-3 следующего содержания:
«7-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2012 году в сумме 2 591,4 тысячи тенге;
7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год использована (доиспользована) неиспользованная (недоиспользованная) сумма целевых трансфертов на развитие, выделенная из республиканского бюджета в 2012 году, за счет остатков бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2013 года, в сумме 21 700,0 тысяч тенге.».
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 15 июля 2013 года № 5С-23/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

65 226,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
27 684,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
9 661,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
1 467,0
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
9 581,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
12 500,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
5 800,0
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі
922,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
922,0
Дамыту нысаналы трансферттер
349 274,0
оның iшiнде:
Аудандық құрылыс бөлімі
349 274,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
152 000,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
27 000,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
170 274,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 5С-23/2 шешіміне
3 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 5С-14/2 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
225611,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
160829,0
оның iшiнде:
Аудандық бiлiм беру бөлімі
80000,0
Білім беру объектілерінің өртке қарсы шараларға
80000,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3829,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық шығындары және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлемі үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1580,0
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге

65 226,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27 684,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
9 661,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 467,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 581,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 500,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5 800,0
Отдел сельского хозяйства района
922,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
922,0
Целевые трансферты на развитие:
349 274,0
в том числе:
Отдел строительства района
349 274,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
152 000,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
27 000,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
170 274,0
Приложение 3 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 15 июля 2013 года № 5С-23/2
Приложение 5 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года № 5С-14/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
225 611,0
Целевые текущие трансферты
160 829,0
в том числе:
Отдел образования района
80 000,0
На противопожарные мероприятия объектов образования
80 000,0
Отдел занятости и социальных программ района
3 829,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
1 580,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской местности Жаркаинского района

229,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
185,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
126,0
12
Көлiк және коммуникация
7 518,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7 518,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 518,1
Державин қаласы әкімінің аппараты
5 518,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
567,0
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
600,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
266,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
567,1
13
Басқалар
6 886,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 886,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
470,4
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
582,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
757,0
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
404,3
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
793,0
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
485,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
302,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
255,6
Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
419,1
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
573,3
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
557,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
387,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
255,7
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
269,4
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
217,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
158,2

229,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
185,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
126,0
12
Транспорт и коммуникации
7 518,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7 518,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7 518,1
Аппарат акима города Державинска
5 518,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
567,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
600,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
266,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
567,1
13
Прочие
6 886,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
6 886,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
470,4
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
582,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
757,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
404,3
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
793,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
485,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
302,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
255,6
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
419,1
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
573,3
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
557,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
387,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
255,7
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
269,4
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
217,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
158,2