2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-30/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 3943 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 03-2/3 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 03-2/3 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 040 723,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 275 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 513,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 28 560,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 730 908,5 мың теңге;
2) шығындар - 2 051 690,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 6 471,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6 969,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 498,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 14 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 14 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -31 437,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 31 437,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 21.11.2014 № 5С-38/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2013 года № 5С-30/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2014 года № 3943. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 03-2/3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 03-2/3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 040 723,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 275 742,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 5 513,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 28 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 730 908,5 тысяч тенге;
2) затраты - 2 051 690,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 6 471,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6 969,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 498,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 14 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 14 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -31 437,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 31 437,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 21.11.2014 № 5С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений по кредитам, выданным из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жерді сату;
4) трансферттердің түсімдері, оның ішінде:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде субвенциялар 1 381 292 мың теңге.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамындағы республикалық бюджеттен қарастырылған нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген мақсатты трансферттердің сомасын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамындағы облыстық бюджеттен қарастырылған нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттегі республикалық бюджеттің бюджеттік кредиттерін өтеуге қарастырылған 498 мың теңге сомасы ескерілсін.
7. 2014 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1 200 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 27.10.2014 № 5С-37/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2014 жылдың 1 қаңтарында 24 006,0 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 04.05.2014 № 5С-34/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-2. Аудандық бюджеттің шығыстарында 2013 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 960,4 мың теңге сомасындағы облыстық бюджетке нысаналы трансферттер қайтарылу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 08.07.2014 № 5С-35/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-3. Аудандық бюджеттің шығысындағы нысаналы трансферттердің мақсатсыз бағытталуы бойынша пайдаланылған 16,0 мың теңге сомасы облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-3-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 21.11.2014 № 5С-38/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақыларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены трансферты из областного бюджета, в том числе субвенция в сумме 1 381 292 тысячи тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 498 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 1 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.10.2014 № 5С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2014 года, в сумме 24 006,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.05.2014 № 5С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
7-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2013 году в сумме 960,4 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 08.07.2014 № 5С-35/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
7-3. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, использованных не по целевому назначению в сумме 16,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-3 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 21.11.2014 № 5С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованному с районным маслихатом.

9. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2014 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Камышанский
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев
Жарқайың аудандық мәслихатының

9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2014 год, согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Камышанский
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата

21 584,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 053,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
206,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
50,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
275,3
02
Қорғаныс
2 639,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 639,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 287,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
192,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
159,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
2 143,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 143,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 143,0
04
Бiлiм беру
1 273 854,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 273 854,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 706,1
003
Жалпы білім беру
955 365,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
11 869,0
006
Балаларға қосымша білім беру
23 385,8
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
164 346,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
90,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 882,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
32 754,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
62 456,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
62 525,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 441,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 985,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
10 440,4

21 584,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 053,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
206,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
50,0
015
Капитальные расходы государственного органа
275,3
02
Оборона
2 639,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 639,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 287,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
192,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
159,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 143,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 143,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 143,0
04
Образование
1 273 854,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 273 854,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 706,1
003
Общеобразовательное обучение
955 365,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11 869,0
006
Дополнительное образование для детей
23 385,8
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
164 346,0
012
Капитальные расходы государственного органа
90,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 882,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
32 754,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
62 456,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
62 525,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 441,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 985,0
002
Программа занятости
10 440,4

№ 5С-30/2 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 21.11.2014 № 5С-38/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
195 270,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
117 360,4
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

№ 5С-30/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 21.11.2014 № 5С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
195 270,4
Целевые текущие трансферты
117 360,4
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

58 689,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 698,4
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның ішінде:
7 938,4
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
7 938,4
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1 479,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
281,0
Аудандық бiлiм бөлімі
48 889,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28 131,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
8 194,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
12 564,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
84,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
84,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
70 941,0
оның iшiнде:
Аудандық құрылыс бөлімі
70 941,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
70 941,0
Бюджеттік несиелер
6 969,0
оның iшiнде:
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
6 969,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
6 969,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 5С-30/2 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 21.11.2014 № 5С-38/2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
161 315,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
96 177,7
оның iшiнде:
Жарқайың ауданының Пятигор ауылы әкімінің аппараты
1 985,0
басқару органдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
1 985,0
Аудандық бiлiм бөлімі
26 674,7
Аудандық мектептеріне құрастырмалы-модульдік бу қазандықты сатып алу
25 397,0
Аудандық мектептеріне спорттық құралдар сатып алу
1 277,7
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
40 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
жылумен қамтамасыз ету объектілерін жылу беру маусымына дайындауға
10 000,0
Аудандық ветеринария бөлімі
27 518,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге

58 689,0
Отдел занятости и социальных программ района
9 698,4
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
7 938,4
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
7 938,4
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 479,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
281,0
Отдел образования района
48 889,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28 131,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
8 194,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
12 564,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
84,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
Целевые трансферты на развитие
70 941,0
в том числе:
Отдел строительства района
70 941,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
70 941,0
Бюджетные кредиты
6 969,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
6 969,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
6 969,0
Приложение 5
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 23 декабря 2013 года
№ 5С-30/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 21.11.2014 № 5С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
161 315,1
Целевые текущие трансферты
96 177,7
в том числе:
Аппарат акима села Пятигорское Жаркаинского района
1 985,0
на укрепление материально-технической базы органов управления
1 985,0
Отдел образования района
26 674,7
На приобретение блочно-модульных котельных для школ района
25 397,0
На приобретение спортивного инвентаря для школ района
1 277,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
40 000,0
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
на подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
10 000,0
Отдел ветеринарии района
27 518,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий