2014 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № А-12/419 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 3956 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 01-05 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 08.01.2015 № 01-05 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт жұмыс істемеген (бір жылдан көп) азаматтар;
3) мигранттар;
4) азаматтық қызметтен босатылғандар;
5) техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінің бітірушілері;
6) ауырғаннан кейін емделу курсынан өткен, туберкулезбен ауыратын тұлғалар.
2. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 20 декабря 2013 года № А-12/419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2014 года № 3956. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 8 января 2015 года № 01-05)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 08.01.2015 № 01-05).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам населения на 2014 год:
1) молодежь в возрасте от 21 года до 29 лет;
2) длительно не работающие (более года) граждане;
3) мигранты;
4) высвобожденные с гражданской службы;
5) выпускники учебных заведений технического и профессионального образования;
6) лица больные туберкулезом, прошедшие курс лечения после заболевания.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев