Жақсы ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдерді ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерiн айқындау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № А-3/143 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда № 3725 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 04-942 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 18.09.2014 № 04-942 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекiтiлген, Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндiрiстiк орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң 2013 жылғы 15 ақпандағы № 126 қорытындысы негiзiнде Жақсы ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдерді ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Т.Жапаровқа жүктелсiн.
3. Аудан әкiмдiгiнiң осы қаулысы Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                И.Қабдуғалиев
Жақсы ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 24 сәуірдегі
№ А-3/143 қаулысына
қосымша
Жақсы ауданы бойынша 2013 жылы субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдерді ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi
№ р/р
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдері
1
Орташа кеш жаздық бидай
12 мамырдан 26 мамырға дейiн
27 мамырға дейiн
2
Орташа піскен жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жаксынскому району на 2013 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 24 апреля 2013 года № А-3/143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2013 года № 3725. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 18 сентября 2014 года № 04-942)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 18.09.2014 года № 04-942).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" от 15 февраля 2013 года № 126, акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жаксынскому району на 2013 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жапарова А.Т.
3. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                И.Кабдугалиев
Приложение
к постановлению
акимата Жаксынского района
от 24 апреля 2013 года
№ А-3/143
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур по Жаксынскому району на 2013 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1
Яровая пшеница среднепоздняя
с 12 мая по 26 мая
до 27 мая
2
Яровая пшеница среднеспелая

14 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
3
Орташа ертерек жаздық бидай
18 мамырдан 2 маусымға дейiн
3 маусымға дейiн
4
Жаздық арпа, сұлы
6 маусымға дейін
7 маусымға дейiн
5
Асбұршақ
20 мамырдан 27 мамырға дейiн
28 мамырға дейiн
6
Ноқат
10 мамырдан 17 мамырға дейiн
18 мамырға дейiн
7
Майлы зығыр
15 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейiн
8
Күнбағыс май тұқымға
10 мамырдан 20 мамырға дейін
21 мамырға дейін
9
Судан шөбі
17 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейiн
10
Жүгері
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
11
Көп жылдық шөптер (көктемгі егістік)
10 мамырдан 12 мамырға дейін
13 мамырға дейiн

с 14 мая по 28 мая
до 29 мая
3
Яровая пшеница среднеранняя
с 18 мая по 2 июня
до 3 июня
4
Яровой ячмень, овес
до 6 июня
до 7 июня
5
Горох
с 20 мая по 27 мая
до 28 мая
6
Нут
с 10 мая по 17 мая
до 18 мая
7
Лен масличный
с 15 мая по 30 мая
до 31 мая
8
Подсолнечник
с 10 мая по 20 мая
до 21 мая
9
Суданская трава
с 17 мая по 25 мая
до 26 мая
10
Кукуруза на силос
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
11
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 10 мая по 12 мая
до 13 мая