Зеренді ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 242 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда № 3727 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 1567 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 05.11.2014 қарашадағы № 1567 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, "А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 213 қорытындысының негізінде, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Маржықпаев
Зеренді ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 25 сәуірдегі
№ 242 қаулысына
қосымша
Зеренді ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
р/с №
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Ауыл шаруашылық дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдері
1
Жаздық бидай
11 мамырдан 27 мамырға дейін
28 мамырға дейін
2
Арпа
27 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
3
Сұлы
27 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
4
Қарақұмық
25 мамырдан 4 маусымға дейін
5 маусымға дейін
5
Бұршақ дәнділер
15 мамырдан 27 мамырға дейін
28 мамырға дейін
6
Майлылар

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Зерендинскому району на 2013 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 25 апреля 2013 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2013 года № 3727. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Зерендинского района Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 1567)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Зерендинского района Акмолинской области от 05.11.2014 № 1567).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан № 221 от 4 марта 2011 года "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства", на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-производственный Центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева" от 29 марта 2013 года № 213, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Зерендинскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района от
25 апреля 2013 года
№ 242
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Зерендинскому району на 2013 год
№ п/п
Виды субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1
Яровая пшеница
с 11 мая по 27 мая
до 28 мая
2
Ячмень
с 27 мая по 5 июня
до 6 июня
3
Овес
с 27 мая по 5 июня
до 6 июня
4
Гречиха
с 25 мая по 4 июня
до 5 июня
5
Зернобобовые
с 15 мая по 27 мая
до 28 мая
6
Масличные

15 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
7
Картоп
11 мамырдан 29 мамырға дейін
30 мамырға дейін
8
Көкөніс-бақша
11 мамырдан 16 маусымға дейін
17 маусымға дейін
9
Жемшөптік (бір жылдық шөптер, ағымдағы жылдың көп жылдық шөптер және шабындық жерге шөп егіп жаңарту үшін егілген, ағымдағы жылдың көп жылдық шөптер)
11 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамырға дейін
10
Сүрлемге жүгері, күнбағыс
17 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
11
Көкөніс-бақша дақылдары ашық топырақта, картоп өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін қолдана отырып өсірілген жағдайда
11 мамырдан 16 маусымға дейін
17 маусымға дейін
12
Қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдары
11 мамырдан 15 маусымға дейін
16 маусымға дейін

с 15 мая по 28 мая
до 29 мая
7
Картофель
с 11 мая по 29 мая
до 30 мая
8
Овощебахчевые
с 11 мая по 16 июня
до 17 июня
9
Кормовые (однолетние травы, многолетние травы текущего года и многолетние травы, посеянные для залужения сенокосных угодий)
с 11 мая по 17 мая
до 18 мая
10
Кукуруза, подсолнечник на силос
с 17 мая по 25 мая
до 26 мая
11
Овощебахчевые культуры на открытом грунте, картофель с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 11 мая по 16 июня
до 17 июня
12
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта
с 11 мая по 15 июня
16 июня