Зеренді ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 593 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қазанда № 3843 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 23 қаңтардағы 2015 жылғы № 48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 23.01.2015 № 48 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2012 жылғы 25 маусымдағы № 388 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-186, 2012 жылдың 17 шілдесінде "Зеренді" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Зеренді ауданы әкімдігінің "2013 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз көлемінде жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 807 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3605, 2013 жылдың 1 ақпанында "Зерен" және "Зерделі Зеренді" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабының 1 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2 тармағына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е.Жүсіпбеков

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30 сентября 2013 года № 593. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 октября 2013 года № 3843. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 23 января 2015 года № 48
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 23.01.2015 № 48 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции" от 25 июня 2012 года № 388 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-186, опубликовано 17 июля 2012 года в газете "Зеренді") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Внести в постановление акимата Зерендинского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на 2013 год" от 28 декабря 2012 года № 807, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3605, опубликовано 1 февраля 2013 года в газетах "Зерен" и "Зерделі Зеренді") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Е.Жусупбеков