Зеренді аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80 "Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21-173 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда № 3933 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 25 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 25 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 1 және 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3583 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Зерен» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 347 289,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 570 254,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 064,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 141 262,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 621 707,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 363 052,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 13 352,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 26 883,3 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 13 530,6 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -1 015,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 7 800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 815,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -28 100,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 28 100,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 25 964,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 530,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11-80 "О бюджете Зерендинского района на 2013-2015 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2013 года № 21-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 декабря 2013 года № 3933. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 января 2014 года № 25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27.01.2014 № 25).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 11-80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3583, опубликовано 18 января 2013 года в районной газете «Зерен») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 347 289,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 570 254,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 064,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 141 262,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 621 707,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 363 052,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 352,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 883,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 530,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1 015,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 815,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 100,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 100,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 964,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 530,6 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 666,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ж.Ахметжанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    М.Тәткеев
Зеренді аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 15 666,8 тысяч тенге.»;
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Ж.Ахметжанов
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  М.Таткеев
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

26 369,0
Республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
7 689,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1 231,0
Республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1 231,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
118 567,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
46 685,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16 388,0
Республикалық бюджеттен үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2 562,3
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
15 101,1
Республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
26 058,1
Республикалық бюджеттен үш деңгейлік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
11 773,0
Бюджеттік несиелер
25 964,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 964,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
25 964,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011 және 2012 жылдарға берілген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
13 530,6
Республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
12,4
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21-173
шешіміне 3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11-80
шешіміне 7 қосымша
2013 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ р/с
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
263764,9
Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
12372,0
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10142,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

26 369,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
7 689,9
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1 231,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 231,0
Отдел образования района (города областного значения)
118 567,5
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
46 685,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16 388,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 562,3
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 101,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
26 058,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
11 773,0
Бюджетные кредиты
25 964,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 964,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
25 964,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011 и 2012 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
13 530,6
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
12,4
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 21-173
Приложение 7 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11-80
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2013 год
№ п/п
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
263764,9
Аппарат акима Аккольского сельского округа
12372,0
01
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10142,0
022
Капитальные расходы государственного органа