Зеренді ауданының Зеренді ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 20-160 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қаңтарда № 3938 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 9, 11 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданының Зеренді ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Ахметжанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М.Тәткеев
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 20-160 шешіміне
1 қосымша
Зеренді ауданының Зеренді ауылындағы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
1
2
I
1,5
II
1,2
III
1,1
IV
1,3
V
1,0
VI
1,1
VII
1,3
VIII
1,0
IX
1,0
X
1,1
Зеренді аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 20-160 шешіміне
2-қосымша
Зеренді ауданының ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Зеренда и сельских населенных пунктах Зерендинского района
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2013 года № 20-160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2014 года № 3938.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Зеренда и сельских населенных пунктах Зерендинского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Ж.Ахметжанов
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского
района
М.Таткеев
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 6 декабря 2013 года
№ 20-160
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Зеренда Зерендинского района
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
I
1,5
II
1,2
III
1,1
IV
1,3
V
1,0
VI
1,1
VII
1,3
VIII
1,0
IX
1,0
X
1,1
Приложение 2
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 6 декабря 2013 года
№ 20-160
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Зерендинского района