Қорғалжын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 1/11 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі № 1/16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 шілдеде № 3787 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 шілдедегі № 164 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 16.07.2014 № 164 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 1/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік «Нұр Қорғалжын» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 474 252,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 113 942,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 651,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 070,0 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері – 1 350 589,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 500 912,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 216,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 418,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5202, 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -100,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39 776,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 776,8 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 167 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Үсенов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ө.Балғабаев
«Келісілді»
Қорғалжын аудан әкімі                      Қ.Рыскелдінов
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2013 жылғы 17 шілдедегі
№ 1/16 шешіміне
1 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1/11 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
санаты
Сома, мың теңге
сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
6
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 13 декабря 2012 № 1/11 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июля 2013 года № 1/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июля 2013 года № 3787. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2014 года № 164)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 16.07.2014 № 164).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 13 декабря 2012 года № 1/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3587, опубликовано 18 января 2013 года в районной газете «Нұр Қорғалжын») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 474 252,6 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 113 942,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 3 651,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 070,0 тысяч тенге;
2) поступления официальных трансфертов – 1 350 589,6 тысяч тенге;
затраты – 1 500 912,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 216,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 418,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 202,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – -100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 776,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 39 776,8 тысяч тенге».
Приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Усенов
Секретарь
районного маслихата                        О.Балгабаев
«Согласовано»
Аким Коргалжынского района                 К.Рыскелдинов
Приложение № 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 17 июля 2013 года № 1/16
Приложение № 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 13 декабря 2012 года № 1/11
Районный бюджет на 2013 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

9003,0
006
Балаларға қосымша білім беру
29796,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
836,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3844,1
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2400,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
49169,5

9003,0
006
Дополнительное образование для детей
29796,0
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
836,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3844,1
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2400,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49169,5