Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-2/55 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/116 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда № 3749 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № А-11/355 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 24.10.2014 № А-11/355 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлар беру туралы" 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-2/55 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-122 тіркелген, 2011 жылғы 2 наурыздағы "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.К.Құдабайға жүктелсін.";
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков

О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 21 февраля 2011 года № А-2/55 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22 апреля 2013 года № А-4/116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2013 года № 3749. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 октября 2014 года № А-11/355
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24.10.2014 № А-11/355 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 21 февраля 2011 года № А-2/55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-122, опубликовано 2 марта 2011 года в газете "Сандыктауские вести") следующее изменение:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Құдабай С.К.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков