Сандықтау ауданының Балкашино ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы № 17/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 қазанда № 3821 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 47/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 47/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 9, 11-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау ауданының Балкашино ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
В.Миронов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
КЕЛІСІЛДІ
Сандықтау ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Омаров
Сандықтау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 17/5 шешімімен
бекітілген
Сандықтау ауданы Балкашино ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Жер учаскелері үшін төлемнің базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар атауы
І-ж
1,6
Аймақ Балкашино селосының орталығында орналасқан. Батыс жағы Атбасар-Көкшетау автожолымен шектелген. Солтүстік жағы Абай көшесіне шығатын Роза Люксембург тар көшесімен шектеледі және Луговой тар көшесімен аяқталады. Шығыс жағы Жабай өзенінің жағалауымен шектеледі. Оңтүстік жағы Куйбышев көшесіне шығатын Школьный тар көшесінен басталады Чернова көшесіне дейін және Атбасар-Көкшетау автожолында орналасқан "Бойняжев Г.И." фермасына дейін шығады.
І а-ж
1,5
Аймақ Балкашино селосының орталық бөлігінің жанында орналасқан. Солтүстік жағы Куйбышев көшесіне шығатын Чернова көшесіне дейінгі Школьный тар көшесімен шектеледі. Шығыс жағы Жабай өзенінің жағалауымен шектеледі. Оңтүстік жағы Толстой тар көшесінен Западная көшесіне дейін. Батыс жағы Атбасар-Көкшетау автожолымен шектеледі.
ІІ-ж
1,3
Аймақ селоның оңтүстік бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағы Толстой тар көшесімен шектеледі. Шығыс жағы Абылай хан көшесіне шығатын тұрғын үй массиві аяқталғанға дейінгі Жабай өзенінің жағалауына тіреледі. Шекараның оңтүстік жағы Автобазанының жанынан ОАА (Орталық аудандық аурухана) дейін өтеді және Атбасар-Көкшетау автожолына барып тіреледі.
ІІІ-п
1,2
Аймақ селоның шетіндегі оңтүстік бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағы өзіне автобазаны қосады. Шығыс жағы "Жібек жолы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанынан өтеді және Абылай хан көшесі бойынша орналасқан АЭС (аудандық электростанция) оңтүстік жағында аяқталады. Батыс жағы АЭС (аудандық электростанция) қосады және орман алқабының жанынан өтеді.
ІІІ-ж
1,1
Аймақ селоның шығыс бөлігінде Жабай өзенінің ар жағында орналасқан. Тұрғын үй массивін, стадионды, майзауытын, қонақ үйді және жеке кәсіпкер "Чернышев" аумағын қосады.
І-п
1,2
Аймақ селоның батыс бөлігінде орналасқан. Батыс жағы Атбасар-Көкшетау автожолына тіреледі және автодромды, метеостанцияны қосады. Шығыс бөлігі тұрғын үйлерді қоса жеке кәсіпкер "Вахаев", "Балкашинский" асыл тұқым зауыты жанынан тұрғын жайларды қоса өтеді, одан әрі Атбасар-Көкшетау автожолына тіреледі. Оңтүстік жағы шаңғы базасын, шұжық жасау цехын және "Бойняжев Г.И." фермасына қоса алады.
І б-ж
1,4
Аймақ селоның солтүстігінде орналасқан. Солтүстік жағы тұрғын жайлар салынған және жеке кәсіпкер "Әбжанов" дейінгі Абай көшесімен шектеледі. Шығыс жағы тұрғын үй массивінің жанынан өтеді және Жабай өзенінің жағалауына тіреледі. Оңтүстік жағы Луговой тар көшесінің жанынан өтеді және Жамбыл, Абай көшелерін, Абылай хан көшесіне дейін қиып өтеді. Батыс жағы Абылай хан көшесінің жанынан өтеді.
ІІ-п
1,1
Аймақ селоның солтүстік бөлігінде орналасқан. Ет комбинатын, нанзауытын, электроподстанцияны, сорғышты қосады.

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Балкашино Сандыктауского района
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 августа 2013 года № 17/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 октября 2013 года № 3821. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2020 года № 47/3
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25.09.2020 № 47/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 9, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Балкашино Сандыктауского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Миронов
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Сандыктауского района
К.Омаров
Приложение
Утверждено решением
Сандыктауского районного маслихата
от 26 августа 2013 года № 17/5
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Балкашино Сандыктауского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Наименование зон
І-ж
1,6
Зона расположена в центре села Балкашино. Западная сторона ограничена автодорогой Атбасар-Кокшетау. Северная сторона граничит с переулком Розы Люксембург с выходом на улицу Абая и завершается переулком Луговой. Восточная часть граничит с побережьем реки Жабай. Южная часть начинается переулком Школьный с выходом на улицу Куйбышева до улицы Чернова и выходит до фермы "Бойняжев Г.И." расположенной у автодороги Атбасар-Кокшетау.
І а-ж
1,5
Зона расположена возле центральной части села Балкашино. Северная сторона граничит с переулком Школьный с выходом на улицу Куйбышева до улицы Чернова. Восточная сторона граничит с побережьем реки Жабай. Южная сторона граничит с переулком Толстого до улицы Западная. Западная сторона граничит с автодорогой Атбасар-Кокшетау.
ІІ-ж
1,3
Зона расположена в южной части села. Северная часть граничит с переулком Толстого. Восточная часть прилегает к побережью реки Жабай до окончания жилого массива с выходом на улицу Абылай хана. Южная сторона границы проходит вдоль Автобазы до ЦРБ (центральная районная больница) и прилегает к автодороге Атбасар-Кокшетау.
ІІІ-п
1,2
Зона расположена в Южной части на краю села. Северная сторона включает в себя автобазу. Восточная сторона проходит вдоль ТОО (товарищество с ограниченной ответственностью) "Жибек Жолы" и завершается на южной стороне РЭС (районная электростанция) расположенная по улице Абылай хана. Западная часть включает РЭС (районная электростанция) и проходит вдоль лесного массива.
ІІІ-ж
1,1
Зона расположена в Восточной части села за рекой Жабай. Включает жилой массив, стадион, маслозавод, гостиницу и территорию индивидуального предпринимателя "Чернышев".
І-п
1,2
Зона расположена в западной части села. Западная часть прилегает к автодороге Атбасар-Кокшетау и включает автодром, метеостанцию. Восточная часть проходит вдоль территории индивидуального предпринимателя "Вахаев", племенного завода "Балкашинский", включая жилые постройки, далее прилегает к автодороге Атбасар-Кокшетау. Южная сторона включает лыжную базу, колбасный цех и ферму "Бойняжев Г.И.".
І б-ж
1,4
Зона расположена в северной части села. Северная сторона включает жилые постройки и граничит с улицей Абая до территории индивидуального предпринимателя "Абжанов". Восточная сторона проходит вдоль жилого массива и прилегает к побережью реки Жабай. Южная сторона проходит вдоль переулка Луговой и пересекает улицу Абая, улицу Джамбула до улицы Абылай хана. Западная сторона проходит вдоль улицы Абылай хана.
ІІ-п
1,1
Зона расположена в Северной части села. Включает мясокомбинат, хлебозавод, электроподстанцию, насосную.