Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1 "2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 20/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 3919 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 23/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.04.2014 № 23/9 (қол қойылғаннан кейін күшіне және қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3581 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 802 526,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 277 681,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 986,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 776,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 505 082,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 812 400,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8 657,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10 386,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 729,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 432,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5432,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -23 963,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23 963,3 мың теңге.";
жоғарыда аталған шешімнің 145-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі
Е.Сағдиев
Сандықтау аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2013-2015 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2013 года № 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2013 года № 3919. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2014 года № 23/9
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.04.2014 № 23/9 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете Сандыктауского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 10/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3581, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Сандыктауские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 802 526,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 277 681,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 986,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 776,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 505 082,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 812 400,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 657,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 386,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 729,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 432,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 432,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23 963,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 963,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного
маслихата С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Сандыктауского района Е.Сагдиев
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата

3 350,3
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 350,3
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 960,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 810,6
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
2 974,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 304,3
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 670,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35 928,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 045,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
200,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
29 683,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 373,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 373,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 373,8
013
Аудан аумағында қала құрылысы дамытудың кешенді схемаларын, аудандық облыстық маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарлары әзірлеу
4 000,0
12
Көлік және коммуникация
43 517,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 800,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 717,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
34 717,1
13
Басқалар
33 708,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 900,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 616,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
143,7
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16 140,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
200,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
200,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі

3 350,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 350,3
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 960,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 810,6
006
Капитальные расходы государственного органа
150,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
2 974,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
1 304,3
004
Организация работ по зонированию земель
1 670,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35 928,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 045,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
200,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
29 683,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 373,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 373,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 373,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного значения), поселков и иных сельских населенных пунктов
4 000,0
12
Транспорт и коммуникации
43 517,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 800,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8 800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 717,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
34 717,1
13
Прочие
33 708,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 900,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11 616,5
013
Капитальные расходы государственного органа
143,7
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
16 140,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
200,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
200,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)

117 391,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
80 503,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
10 594,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
8 194,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
2 400,0
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
10 661,9
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
8 241,9
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
7 391,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 619,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
2 619,0
Ауданның ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
943,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
943,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
145 761,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 723,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
90 723,0
Ауданның құрылыс бөлімі
55 038,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
49 396,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
5 642,0
Бюджеттік кредиттер
10 386,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
10 386,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
10 386,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 20/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
72 809,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
49 209,3
оның iшiнде:
Ауданның білім бөлімі
7 968,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
5 900,0
Білім беру объектілерінің өртке қарсы шараларға
2 068,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 957,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
571,0
Аз қамтылған отбасыларының және Сандықтау ауданының селолық жерлеріндегі көп балалы отбасыларының студенттерінің оқу колледждердегі ақысын төлеуге

117 391,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
80 503,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
10 594,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 400,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 661,9
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
8 241,9
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
7 391,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 619,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
2 619,0
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района
943,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
943,0
Целевые трансферты на развитие
145 761,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
90 723,0
На развитие коммунального хозяйства
90 723,0
Отдел строительства района
55 038,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
49 396,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 642,0
Бюджетные кредиты
10 386,0
Отдел экономики и финансов района
10 386,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
10 386,0
Приложение 3
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 10 декабря 2013 года
№ 20/1
Приложение 5
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 10/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
72 809,6
Целевые текущие трансферты
49 209,3
в том числе:
Отдел образования района
7 968,0
На капитальный ремонт объектов образования
5 900,0
На противопожарные мероприятия объектов образования
2 068,0
Отдел занятости и социальных программ района
1 957,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
571,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей сельской местности Сандыктауского района