Сотталғандарға негiзгi жұмыстан немесе оқудан бос уақытта тегiн қоғамдық пайдалы жұмыс түрлерiн белгiлеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 06 ақпандағы № А-1/38 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда № 3664 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № А-2/32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 18.02.2015 № А-2/32 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексiнiң 30 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Шортанды ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Сотталғандарға негiзгi жұмыстан немесе оқудан бос уақытта тегiн қоғамдық пайдалы жұмыс түрлерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкiмiнiң орынбасары Е.К.Мұхамединге жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Шортанды ауданының әкiмi                   С.Қамзебаев
Шортанды ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 6 ақпандағы
№ А-1/38 қаулысына қосымша
Сотталғандар үшiн қоғамдық жұмыс түрлерi
1. Аумақты мұздан тазарту.
2. Аумақты қардан тазарту.
3. Аумақты қоқыстан тазарту.
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазарту.
5. Аумақты арам шөптерден тазарту.
6. Ағаштарды кесу, ағарту, отырғызу.
7. Қоршауларды жөндеу және бояу.
8. Ғимараттарды ақтау, бояу.
9. Гүл клумбаларын бөлу.
10. Көгал алаңды қайта қазу.
11. Құрылыс қоқыстарын жинау.

Об определении видов бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 06 февраля 2013 года № А-1/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2013 года № 3664. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 18 февраля 2015 года № А-2/32
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 18.02.2015 № А-2/32 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 30 Уголовно-исполнительного Кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды бесплатных общественно полезных работ для осужденных в свободное от основной работы или учебы время согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Мухамедина Е.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Шортандинского района                      С.Камзебаев
Приложение
к постановлению акимата
Шортандинского района
от 6 февраля 2013 года
№ А-1/38
Виды общественных работ для осужденных
1. Очистка территории от наледи.
2. Очистка территории от снега.
3. Очистка территории от мусора.
4. Очистка территории от бытовых отходов.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Обрезка, побелка, посадка деревьев.
7. Ремонт и покраска изгороди.
8. Побелка, покраска зданий.
9. Разбивка цветочных клумб.
10. Перекопка газонов.
11. Уборка строительного мусора.