Аудандық мәслихаттың 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С-12/2 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 ақпандағы № С-14/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 3673 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 313 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 313 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылдың 13 ақпандағы № 5С-10-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-2 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылдың 20 желтоқсандағы № С-12/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3574 болып тіркелген, 2013 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2013 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 287 436 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 553 355 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 113 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 696 818 мың теңге;
2) шығындар – 2 276 699 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 970,2 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 177,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 207 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 16 660 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 16 660 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-17 893,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 17 893,2 мың теңге»;
6 тармақтың 8), 12), 13) тармақшалары алынсын;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С-12/2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2013 года № С-14/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 марта 2013 года № 3673. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 октября 2014 года № 313)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2014 № 313).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 13 февраля 2013 года № 5С-10-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-2 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С-12/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3574, опубликованное 19 января 2013 года в районной газете «Вести» и 19 января 2013 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 287 436 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 553 355 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 113 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 696 818 тысяч тенге;
2) затраты – 2 276 699 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 970,2 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 18 177,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 207 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 660 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 16 660 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-17 893,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 893,2 тысяч тенге»;
подпункты 8), 12), 13) пункта 6 исключить;

келесі мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
«13-1. 2013 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан жағдай бойынша 5 925,2 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) кент, ауылдық (селолық) округтері әкімдерінің сайлауларын өткізуге 2 700 мың теңге сомасында;
2) салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізуге 245 мың теңге сомасында;
3) жолдарды қардан тазартуға 1 300 мың теңге сомасында;
4) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімін қамтамасыз етуге 500 мың теңге сомасында;
5) көктемгі су тасқынынан болатын төтенше жағдайлардың алдын алуға 1 000 мың теңге сомасында;
6) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 2,2 мың теңге сомасында;
7) мемлекеттік рәміздерді сатып алуға 178 мың теңге сомасында».
аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылдың 20 желтоқсанындағы № С-12/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            А.Шәріпова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
2013 жылғы 25 ақпандағы

дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 5 925,2 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2013 года на следующие цели:
1) на проведение выборов акимов поселков, аульных (сельских) округов в сумме 2 700 тысяч тенге;
2) на проведение оценки имущества в целях налогообложения в сумме 245 тысяч тенге;
3) на очистку дорог от снега в сумме 1 300 тысяч тенге;
4) на содержание отдела сельского хозяйства и земельных отношений в сумме 500 тысяч тенге;
5) на предотвращение чрезвычайных ситуаций от весеннего паводка в сумме 1 000 тысяч тенге;
6) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2,2 тысяч тенге;
7) на приобретение государственной символики в сумме 178 тысяч тенге».
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С-12/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Шарипова
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1